Rozmowy pod niebem

Wydawnictwo: WAM
literatura piękna
Ilona

Izabela Górnicka-Zdziech jest dziennikarką. Przez kilka lat pracowała w Programie I Polskiego Radia. Rozmowy pod niebem to jej debiut prozatorski. Na książkę składają się wywiady z 18 znanymi artystami, m.in. Ernestem Bryllem, Franciszkiem Starowieyskim, Janem Pospieszalskim, Marcinem Wolskim, Michałem Lorencem, Janem Jakubem Kolskim, Marią Pakulnis. Są to niezwykłe rozmowy na temat wiary. Twórcy przejmująco i szczerze opowiadają w aspekcie wiary o różnych dyscyplinach sztuki oraz o własnym życiu.

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!