Archiwum Mitrochina II

Wydawnictwo: Rebis
historia

Książka ta stanowi dopełnienie pracy opartej na sensacyjnych szpiegowskich dokumentach, która wstrząsnęła zachodnim światem Archiwum Mitrochina. KGB w Europie i na zachodzie. Dzieło to czerpiąc z archiwalnych materiałów Centrali, skopiowanych prz...

Roman Dłużniewski | 2016-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2016

Uzupełnienie a właściwie rozszerzenie I tomu. I tak jak poprzednio - rewelacja!!!

Marchewka | 2015-01-03
Przeczytana: 02 stycznia 2015

Książka jest kontynuacją pierwszej części. Po przeczytaniu obu doszłam do wniosku, że Rusek wszędzie wtykał, wtyka i będzie wtykał swoje macki. A biorąc pod uwagę, że obecny prezydent był agentem KGB... No cóż polecam tak samo jak pierwszą część osobom zainteresowanym tematyką. Niestety tak samo jak w pierwszej części przypisy są na końcu książki i to nieco utrudnia czytanie. Choć ze względu na to, że II część jest cieńsza to zaglądanie do przypisów jest łatwiejsze niż w I części. Książka ma 671 stron z czego tekst zajmuje 528 reszta to dodatki, przypisy, bibliografia i indeks.

pawelpe | 2015-08-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Historia