Pierwotny instynkt

Wydawnictwo: Albatros

W poprzedniej powieści Marshalla, Niewidzialni, którą Stephen King nazwał błyskotliwie napisanym, piekielnie przerażającym thrillerem, czytelnik zetknął się z głęboko zakonspirowaną organizacją, tworzącą sieć terroru i ..

jw23 | 2013-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2013

Wypożyczyłem tę książkę zachęcony opisem z tyłu książki. Pierwsze strony utwierdziły mnie w dobrym wyborze, jednak dalej było już coraz gorzej. Dużo opisów, mało konkretów. Książkę odłożyłem po przeczytaniu 140 stron. Nie dla mnie.

AlexDelaware | 2015-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2015

W mojej ocenie książka bardzo przeciętna, pomysł na historię dobry, ale autor sam się zaplątał w niektórych wątkach i do końca nie wyplątał... Podobno Stephen King był zachwycony powieściami Marshalla, ja jestem zachwycony Kingiem, Marshallem po lekturze tej książki niekoniecznie...

Firstlight OftheDay | 2015-10-05

Ogromne zaskoczenie! Połączenie Connelly'ego i archiwum X! Rewelacyjna seria powieści!

Drrynda | 2011-11-17
Na półkach: Teraz czytam

Zbyt przekoloryzowana fabuła. Książka typu: przeczytać-zapomnieć.

Morgana1976 | 2012-11-07

2008