Found in You
karollllllla

Kolejna część bestsellerowej trylogii erotycznej Uwikłani! Daj się wciągnąć w obłędny świat zmysłów, który pochłonął bohaterów książki, przez wielu określanej jako lepsza od Greya. „Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans”. Do tej pory Alayna Withers...

Kolejna część bestsellerowej trylogii erotycznej Uwikłani!

Czy kochankowie zdołają wreszcie poskromić demony przeszłości? Czy uda im się stworzyć udany związek i odnaleźć w swoich ramionach szczęście i zrozumienie?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Kasiek | 2016-05-23
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2016
Przeczytana: 23 maja 2016

Druga część "Uwikłanych" nie wciągnęła mnie tak jak pierwsza, niemniej jednak czytało ją się całkiem przyjemnie. Mało ambitna pozycja, niewymagająca, przewidywalna, a tym samym świetnie odprężająca.
Problemy bohaterów są mało skomplikowane, od samego początku ich rozwiązanie jest oczywiste. Główna bohaterka jest tak naiwna, że czasami wręcz dziecinna, co jest irytujące. Za to Hudson tak wyrozumiały, że aż nudny. Brakuje konfliktowych sytuacji, czy ciętych dialogów. Poza tym mało też jest akcji, a treść wypełniają gorące sceny łóżkowe.
Seria początkowo zapowiadała się obiecująco, jednak po kolejnej części, nie czekam już z niecierpliwością na kontynuację.

Beata | 2016-05-16
Przeczytana: 16 maja 2016

Lekki romansik. Czyta się szybko, choć bohaterka nieco zbyt naiwna – intryga była oczywista od samego początku. Da się przeczytać. Dobra na taki zimny wieczór jak dziś. Ładne sceny erotyczne.

Powiem szczerze że obawiałam się kontynuacji, gdyż pierwsza część wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie i nie byłam pewna czy autorka utrzyma swój poziom. Na szczęście ,,Uwikłani. Obsesja" jest równie dobra jak jej poprzedniczka. Zagłębiamy się w przeszłość głównych bohaterów i ich psychiczne problemy, które w moim odczuciu były najciekawszym wątkiem powieści.
Sceny sexu nadal są namiętne i niekiedy agresywne ale opisane z dużym wdziękiem, więc zamiast zgorszenia czy obrzydzenia pojawić się mogą delikatne rumieńce.
W tej części jest zdecydowanie dużo więcej dramatów, które mają na celu zwiększyć ciekawość czytelnika.
Podsumowując ,,Uwikłani. Obsesja" to dobry erotyk, który może odprężyć na kilka godzin i pozwolić się zrelaksować :)

lulamae | 2014-10-16
Przeczytana: 16 października 2014

Drugi tom serii 'Fixed'.
Nasi bohaterowie próbują stworzyć zdrowy związek - jednak w ich przypadku jest to wyjątkowo trudne.
Alayna i Hudson są osobami dysfunkcyjnymi jeśli chodzi o uczucia, miłość, związki.
Alayna przywiązuje się za szybko i czuje za dużo - więc w tej części stara się trzymać swoje popędy na wodzy, aby nie osaczyć za bardzo mężczyzny, którego kocha.
Hudson zaś jest osobą, która podobno nie wie co to znaczy kochać i manipuluje uczuciami - więc w tej części próbuje udowodnić, że z Alayną jest inaczej.
Oczywiście bywa słodko - gorzko. Starcie charakterów, walka Alayny o niezależność, kłótnie, dużo seksu i jeszcze trochę seksu na zgodę, na śniadanie, obiad i kolację. Jednak lepiej lub gorzej, jakoś im się udawało. Dodatkowo w grę wchodzą manipulacje i intrygi osoby trzeciej. Czy zaplanowane skrupulatnie manipulacje będą potrafiły zniszczyć więź i uczucie, które mają Alayna z Hudsonem?

Ta część jest dla mnie trochę lepsza niż poprzednia, jednak poziom jest...

Natalia | 2016-10-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 27 października 2016

Nie da się ukryć, że sporo czasu zajęło mi przeczytanie tej książki. Pomimo, że ma ona niewiele stron. Dlaczego? Po prostu mnie nie wciągnęła. Znowu wszystko krąży wokół paranoi, obsesji Alayny i jej związku z Hudsonem. Jest też oczywiście Celia, która wiele namiesza. A nasza główna bohaterka wykaże się dużą naiwnością przez co wpakuje się w kłopoty. Natomiast Hudson także pokaże swoją nieco bardziej władczą i nieznoszącą sprzeciwu twarz.
Zaskoczyła mnie przemiana i wsparcie Briana, bo do tej pory raczej był tym "złym". Tym na, którego Alayna nie mogła liczyć.
Związek głównych bohaterów ma krótki staż, ale jest za, to bardzo intensywny, burzliwy i przewrotny. Dużo seksu, bardzo dużo, ale jest, to przedstawione ze smakiem, co nie budzi w czytelniku obrzydzenia czy znudzenia tymi fragmentami.
Historia ta nabrała tempa dopiero pod koniec i, wtedy dopiero mnie wciągnęła. Muszę przyznać, że jest lepsza od pierwszej części. Ciekawe, co przyniesie trzecia część? I czy w niej będą...

Katarzyna | 2016-03-21
Przeczytana: 20 marca 2016

Przyszła pora na drugą odsłonę przygód znanych już nam bohaterów – Alayny i Hudsona. Po następny tom serii sięgnęłam z wielkimi nadziejami, które obudziły się po przeczytaniu pierwszej części. Choć to erotyk jakich wiele już na naszych księgarskich półkach, to jednak Uwikłani mają coś w sobie, co przyciąga mnie niesamowicie. Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, co też może aż tak mnie kusić w tej powieści, ale w końcu doszłam do wniosku, że to nadzieja. Nadzieja na powalający koniec.

Tytuł: Uwikłani. Obsesja
Autor: Laurelin Paige
Wydawnictwo: Kobiece

Alayna i Hudson starają się stworzyć normalny związek, nie bacząc na przeciwności losu, bolesną przeszłość, ani na kłody rzucane im pod nogi przez najbliższych. Znają się krótko, ale odczuwają niesamowite przyciąganie, które może uchronić ich przed szaleństwem. Ich relacja jednak nie jest idealna. Muszą sobie zaufać, by wspólnie kroczyć przez życie, a w ich przypadku trudno mówić o jakimkolwiek zaufaniu. Targani przez demony...

kasia900 | 2016-03-25
Przeczytana: 25 marca 2016

"Obsesja" to drugi tom erotycznej serii "Uwikłani". W tej części związek pomiędzy Alayną a Hudsonem przestaje być fikcyjny. Ochoczo zabrałam się zatem za lekturę, ponieważ pierwsza część wywarła na mnie duże wrażenie.

POKUSA | OBSESJA | NA ZAWSZE

Alayna staje się menadżerką klubu nocnego, którego właścicielem jest Hudson Pierce. Para w końcu może przestać udawać, że coś ich łączy i stworzyć prawdziwy związek. Nie będzie to takie proste, ponieważ oboje dźwigają ciężar przeszłości. Czy tak dysfunkcyjne osoby potrafią stworzyć coś trwałego i realnego? Na te pytanie znajdziecie odpowiedź w tej części powieści. Sytuacji nie ułatwia również matka Hudsona, która nie kryje swojej niechęci wobec nowej partnerki syna. Jedno jest pewne, Alayna jest zdeterminowana, aby pokonać wszelkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia i stworzyć stabilny związek.

Nasza przeszłość zawsze będzie nam zagrażać, zawsze będzie się mogła między nami pojawić. Ale nic się między nami nie pojawi i nie...

nomika | 2016-03-30
Przeczytana: 30 marca 2016

Po przeczytaniu pierwszej części rzuciłam wszystko i zaczęłam czytać drugi tom. Musiałam wiedzieć jak potoczyły się dalsze losy Alayni i Hudsona. I nie zawiodłam się, książka cały czas trzyma w napięciu, wiele się dzieje, widać jak Alayna walczy ze swoimi demonami i nie pozwala aby nią zawładnęły. Cały czas pilnuje się aby nie popaść w paranoję, nie sprawdzać Hudsona, próbuje znaleźć sprzymierzeńców w tej walce, ale niektóre osoby tak na prawdę są jej wrogami. Podobały mi się starcia głównych bohaterów, widać i czuć było jak między nimi iskrzy. Scen seksu jest wiele, i tych ujmujących, delikatnych, i tych wydawało by się bardzo brutalnych, jednak opisane są w taki sposób, że samej robiło mi się gorąco. Zafascynowana jestem Hudsonem, który pomimo tego, że nie mówi najważniejszych dla Alayni słów umie pokazać jej, jak bardzo ją kocha.

Betty | 2014-10-29

Jedna gwiazdka mniej, ponieważ pierwszy tom podobał mi się znacznie bardziej i sądzę iż jest to podyktowane tym, że w tej części praktycznie do połowy książki nie dzieje się nic szczególnego poza oczywistym, czyli zwierzęcym seksem.
Nie twierdzę, że to złe - w końcu to erotyk i chemia pomiędzy bohaterami jest prawie namacalna ;) Tylko troszkę jest to męczące czytać w kólko o tym samym, no i to niezdecydowanie Alayny: wierzyć mu, czy nie wierzyć? powiedzieć, czy nie powiedzieć? komu ufać, a komu nie powinnam? kocha mnie, czy nie do cholery? ;)
w sumie plusem jest fakt, że wiele rzeczy się wyjaśnia, choć też dopiero pod koniec książki, ale jak to mówią - lepszy rydz niż nic ;)
Koniec końców, czekam na dalsze losy naszych ślicznych ( a jakże ) i troszkę skrzywionych :) bohaterów.

LaylaA | 2016-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2016

Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w niezdrowe relacje, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Wszystko zmieniło się, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce. Od tej chwili Alayna czuje ogromną determinację, aby pokonać wszelkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia i stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu. Chociaż Hudson i Alayna zostają oficjalnie parą i nie muszą już przed kimkolwiek niczego udawać, wkrótce na jaw wychodzą mroczne sekrety mężczyzny. Dawne problemy wciągają bohaterów w skomplikowaną sieć nieporozumień, które doprowadzają do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Zdesperowana Alayna zwraca się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona. Konsekwencje tej decyzji będą bardzo poważne, zwłaszcza że na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta, która zawalczy o serce Hudsona. Czy kochankowie zdołają wreszcie poskromić demony...