Spełniona miłość

Wydawnictwo: Astrum

Książka ta zawiera pogodne i optymistyczne teksty o różnych aspektach miłości. Jest napisana prosto, spontanicznie, od serca. Poszczególne opowiadania ukazują miłość do rodziców, do dzieci, do mężczyzny, miłość z perspektywy młodej, niedoświadczonej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Ale w tych tekstach jest też tajemnica, mroczność i wątek kryminalny, a wszystko zabarwione sporą dawką fantazji, wynikającej z rozbudzonej twórczo wyobraźni Autorki.

źródło opisu: Astrum, 2009.

źródło okładki: Skan własny

Loretta | 2015-10-10