Projekt Sakkara

Wydawnictwo: AWM
Projekt: Sakkara
przygoda, egipt
przygodowa

Odnaleźć legendarne źródło mądrości tajemniczego heretyckiego faraona Echnatona!? - oto zadanie, z jakim tym razem musi zmierzyć się fascynujący naukowy tandem, profesor archeologii Peter Lavell i zwariowany poszukiwacz skarbów Patrick Nevreux. Punktem zaczepienia jest papirus skradziony z grobowca Tutanchamona. Nie trzeba długo czekać... Ekspedycja dwóch naukowców, prowadzona na Rodos, w Kairze, a w końcu w głębokich podziemiach pod Sakkarą, ściąga na siebie uwagę podejrzanych konkurentów: pozbawionego skrupułów tajnego stowarzyszenia i zniewalająco uroczej Melissy należącej do nad wyraz dziwnej sekty. Najlepszy niemiecki thriller od czasów "Der Schwarm" autorstwa Franka Schätzinga!

źródło opisu: [Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski, 2009]

Aga | 2011-06-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Fantasy
Przeczytana: 2011 rok

Niesamowity pożeracz czasu - w pozytywnym tego słowa znaczeniu

solon111 | 2016-11-28
Natalia | 2016-09-30