Dotrzymana obietnica

Okładka książki Dotrzymana obietnica Jill Anderson
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Dotrzymana obietnica
Jill Anderson Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Kobiety to czytają! reportaż
reportaż
Kobiety to czytają!
Unbroken trust
Prószyński i S-ka
2016-01-21
2016-01-21
Arkadiusz Nakoniecznik
Jill Anderson oskarżenie śmierć zespół ustawicznego zmęczenia przesłuchanie dramat mąż miłość

Na początku bardzo zaciekawia, ale później... jest tylko gorzej. Opisana prawdziwa historia, więc dla fanów tego gatunku na pewno będzie ciekawą opowieścią. Poza tym opisywany problem na pewno wzbudza wiele kontrowersji, warto więc poznać jedną z tych historii.
Szybko się czyta (na szczęście),ale dla mnie - nuda.

Szybko się czyta (na szczęście),ale dla mnie - nuda.

Przeczytałam do końca, ale przyznam, że pierwszy raz zawiodłam się na książce z serii "kobiety to czytają". Temat niezwykły, ale przelanie go na papier niestety nie udało się autorce. Bardzo "męczące" było to czytanie, nie mogłam się do końca skupic na fabule przez przeplatanie stylów - raz przesłuchanie, później fragment mowy obrońcy lub oskarżyciela i historia "z życia". Mimo iż bardzo współczuję autorce, że musiała przez to wszystko przehodzić, bo nawet nie wyobrażam sobie ile trzeba mieć w sobie siły by to wszystko znieść i jeszcze spisać to, ale niestety książka się nie udała. A szkoda, bo mogłaby wyjść z tego super powieść.

Jak na historię na faktach zabrakło mi emocji i czegoś co wprowadziłoby mnie w sam środek wydarzeń. Sam temat zapowiadał się na coś w stylu "wow " ale na spokojny wieczór gdy chcemy coś przeczytać - może być. Jestem zawiedziona bo oczekiwałam czegoś bardziej wyrazistego w przekazie.

Nuda....a ja już nie mam czasu na nudne książki...

Nuda....a ja już nie mam czasu na nudne książki...

To jest książka o miłości, oddaniu, chorobie, cierpieniu, śmierci, czyli o tematach, które powinny poruszyć czytelnika. Niestety suche relacje z przesłuchań, przeplatane nudnymi wspomnieniami, sprawiły, ze nie mogłam przebrnąć przez tę książkę.

Chyba najgorsza pozycja z całej serii "Kobiety to czytają".

Chyba najgorsza pozycja z całej serii "Kobiety to czytają".

Książka , która porusza. Daje chwilę na refleksje i pozwala na poszukanie odpowiedzi w nas. CO MY BYŚMY ZROBILI BĘDĄC W PODOBNEJ SYTUACJI?

Wzruszająca .

Wzruszająca .

Przeczytałam szybko, ale czuję wyraźny niedosyt. Spodziewałam się czegoś zdecydowania bardziej przekonującego.

Ale to było nużące.

Ale to było nużące.

• Kobiety to czytają!
  • 2016

Dodaj cytat z książki Dotrzymana obietnica