Braterstwo

Wydawnictwo: Układanka
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Akcja kryminału rozgrywa się w Stambule i na jego przedmieściach. W mafijnym półświatku handluje się narkotykami, żywym towarem, wykorzystuje seksualnie nieletnich, wysadza w powietrze promy.

laframbuesa | 2015-12-14
Przeczytana: 26 sierpnia 2015

Historia ,,Braterstwa'' jest powalająca. Ogromne wrażenie zrobiły na mnie pojedyncze sytuacje, jak i cała książka. Bohaterowie, ich historie, sceny - to wszystko składa się na bardzo dobrą książkę. Jedyne zastrzeżenie mam do wydawnictwa, ponieważ wydaje mi się, że kompletnie nie zadbali o wydanie: w książce jest mnóstwo różnego rodzaju błędów, inna czcionka na sąsiadujących ze sobą stronach, błędy graficzne, o literówkach nie wspomnę. Śmiać mi się chciało, jak wróciłam do domu, chciałam postawić nowy nabytek na półce, a na grzbiecie literówka. Zamiast Braterstwo jest napisane Brataerstwo. Zaraz zauważam takie rzeczy, więc niesamowicie mnie to poirytowało, co poskutkowało odłożeniem książki na dłuższą chwilę. Na szczęście przyszła mi z pomocą długa podróż, dlatego nie zwracając uwagi na rzeczy związane z wydaniem, skupiłam się na fabule. Po przeczytaniu mogę powiedzieć, że naprawdę się nie zawiodłam. Polecam każdemu, kto chciałby przenieść się na chwilę do ciemniejszego zakątku...

martitamartika | 2010-12-10
GagatekHC | 2015-12-25