Nieumarła i niezamężna + Nieumarła i bezrobotna + Nieumarła i niedoceniona (komplet)

Wydawnictwo: Amber
LubimyCzytać

Komplet trzech powieści MaryJanice Davidson.W zestawie: Nieumarła i niezamężna, Nieumarła i bezrobotna, Nieumarła i niedoceniona.Seks w wielkim mieście w wampirzym wydaniu!Nominacja czytelniczek „Romantic Times” do nagrody dla najlepszego romansu wampirycznego 2005.Polskie czytelniczki o powieściach MaryJanice Davidson:Przeplatana humorem akcja wciąga już od pierwszej kartki. Polecam wszystkim miłośnikom m.in. Kerrelyn Sparks i Charlaine Harris oraz tym, którzy lubią humor połączony z lekkością czytania.in-world-of-books.blogspot.comDawno nie śmiałam się tak, czytając książkę. Bo czytając tę książkę, nie można się nudzić.ksiazkimlodziezowe.fora.plTowarzyszyły mi niepohamowane wybuchy śmiechu. Teraz smuci mnie jedynie, że nie wiem, ile mam czekać na kontynuacje oraz że ciężko będzie znaleźć książkę, która jej dorówna humorem i lekkością.lubimyczytac.plSkończyłam część drugą i chcę więcej!!! Z niecierpliwością czekam na część trzecią, dobrze, że jeszcze tyle części przed nami.Facebook

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!