Encyklopedia Muzyczna. Wieniawski. Od legendy do konkursu

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
muzyka
LubimyCzytać

Kolejne po tomie poświęconym Chopinowi wydanie specjalne tomu Encyklopedii Muzycznej PWM, poświęcone tym razem Henrykowi Wieniawskimu. Nowe opracowanie haseł związanych z twórczością tego wybitnego skrzypka i kompozytora oraz niepublikowane do tej pory obszerne hasło Wieniawski już w sprzedaży! Hasła w tomie to m.in.: Henryk Wieniawski, Kaja Danczowska, Maciej Jabłoński, Hector Berlioz, Wanda Wiłkomirska i wiele innych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!