Princetta i kapitan

Tłumaczenie: Maciej Weryński
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Princetta Malwa, spadkobierczyni tronu Galnicji, wbrew swojej woli ma poślubić Księcia Andemarku. W tej sytuacji dziewczyna postanawia uciec z pałacu. Wsiada na okręt, który jednak tonie, a ona sama dostaje się do niewoli. Także Orfeusz Mac Bott ucieka z Galnicji, gdzie jego ojciec-pirat właśnie umarł. Gdy los skrzyżuje drogi tych dwojga bohaterów, prawdziwa podróż dopiero się rozpocznie: podróż po świecie w poszukiwaniu prawdy o przeznaczeniu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras