Akt zdrady

Cykl: Mitch Rapp (tom 9)
Wydawnictwo: Rebis
Act of Treason
thriller polityczny, Flynn

Do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych zostało już niewiele czasu. Kandydaci próbują dotrzeć do jak największej rzeszy wyborców. Wydaje się, że nic nie zakłóci tego demokratycznego procesu.

źródło opisu: Opis autorski

PanicDemonic | 2011-08-25
Na półkach: 2011, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 25 sierpnia 2011

Uwielbiam Vince'a Flynna! Dzisiaj, chwilę po przeczytaniu jego kolejnej książki utwierdziłam się w przekonaniu, iż ludzie naprawdę dużo tracą, nie znając jego twórczości. Dlaczego ten Pan jest tak mało popularny? Ciągle nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Dlatego piszę jak najwięcej pochlebnych słów, wystawiam jak najwyższą ocenę, byle tylko jak najwięcej moli książkowych dowiedziało się o tym autorze.
Bo naprawdę warto!

Rapp stał się moim ulubionym (po Myronie Bolitarze) bohaterem kryminalnym. Jest niezaprzeczalnie męski, zdecydowany, nieomylny. Z każdą stroną mnie poruszał i zaskakiwał, ciągle odkrywałam go na nowo, zastanawiając się jaki wykona ruch.
A fabuła? Genialna! Wątek polityczny, nieco mniej miłosnego (jednak kobiety są tak czy inaczej wszechobecne), kryminał polityczny pierwszej klasy.

Dlatego nawołuję - czytajcie książki Flynna!

ps. pisałam już kiedyś, że uwielbiam książki na brązowym papierze?

sławek | 2011-04-30

Dobry thriller polityczno spiskowy,szybka akcja

tocksick | 2016-10-26
misiekb | 2016-10-02