Akt zdrady

Cykl: Mitch Rapp (tom 9)
Wydawnictwo: Rebis
Act of Treason
thriller polityczny, Flynn

Do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych zostało już niewiele czasu. Kandydaci próbują dotrzeć do jak największej rzeszy wyborców. Wydaje się, że nic nie zakłóci tego demokratycznego procesu.

źródło opisu: Opis autorski

Edyta | 2019-05-18
Przeczytana: 18 maja 2019

Książka trafiła w moje ręce przez czysty przypadek, metodą na chybił trafił. Czekając na przyjaciółkę musiałam czymś się zająć. Moje zezowate szczęście sprawiło, że zaczynam jakąś serię po raz enty od końca bo „Akt zdrady” jest dziewiątym tomem cyklu „Mitch Rapp” pióra Vince'a Flynna. Jednak nie miałam najmniejszego problemu by połapać się, kto jest kim i o co chodzi.

W Stanach Zjednoczonych zbliżają się wybory prezydenckie. Wydaje się, że już nic nie jest w stanie ich zakłócić. Jednak w ich przededniu dochodzi do zamachu na najważniejszego kandydata. W wyniku tego ginie jego żona. Szybko okazuje się, że wielu osobom zależy na tym, by śledztwo w tej sprawie zostało jak najszybciej umorzone. Jednak jest ktoś, komu zależy na wyjaśnieniu sprawy.

Mitch Rapp – superagent, dla którego nie ma zadania niemożliwego. Sprawdzi się w każdej sytuacji bo charakteryzuje się brakiem sumienia. Bez skrupułów torturuje, zabija i wykorzystuje wszelkie kontakty by osiągnąć swój cel. Bawi go igranie...

PanicDemonic | 2011-08-25
Na półkach: 2011, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 25 sierpnia 2011

Uwielbiam Vince'a Flynna! Dzisiaj, chwilę po przeczytaniu jego kolejnej książki utwierdziłam się w przekonaniu, iż ludzie naprawdę dużo tracą, nie znając jego twórczości. Dlaczego ten Pan jest tak mało popularny? Ciągle nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Dlatego piszę jak najwięcej pochlebnych słów, wystawiam jak najwyższą ocenę, byle tylko jak najwięcej moli książkowych dowiedziało się o tym autorze.
Bo naprawdę warto!

Rapp stał się moim ulubionym (po Myronie Bolitarze) bohaterem kryminalnym. Jest niezaprzeczalnie męski, zdecydowany, nieomylny. Z każdą stroną mnie poruszał i zaskakiwał, ciągle odkrywałam go na nowo, zastanawiając się jaki wykona ruch.
A fabuła? Genialna! Wątek polityczny, nieco mniej miłosnego (jednak kobiety są tak czy inaczej wszechobecne), kryminał polityczny pierwszej klasy.

Dlatego nawołuję - czytajcie książki Flynna!

ps. pisałam już kiedyś, że uwielbiam książki na brązowym papierze?

mariszach | 2017-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2017

Bardzo dobra pozycja! Mitch Rapp przypomina mi innego bohatera (innego autora),ale jest świetnie przedstawioną postacią.Flynn w sposób niezwykle wiarygodny przedstawia intrygi-wydają się rzeczywiste. Polecam książki pana Flynna

sławek | 2011-04-30

Dobry thriller polityczno spiskowy,szybka akcja

Mariusz | 2019-05-28
Piotr | 2019-05-02