ABC seksualności

Jan GajosKrzysztof Król Wydawnictwo: Helion poradniki
poradniki
Helion

Okładka książki ABC związków Jan Gajos, Krzysztof Król
ABC związków Jan Gajos, Krzyszto...
Okładka książki Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet. Jan Gajos, Krzysztof Król
Księga związkó... Jan Gajos, Krzyszto...

Nie jest zła.
Garść przydatnych informacji, zwłaszcza polecam nieobeznanym w temacie żeby było dobrze obojgu a nie tylko jemu, także polecam młodym mężczyznom najbardziej, żeby wiedzieli jak się zabrać do rzeczy z mniejszym stresem, bo jak wiadomo kobiety więcej czytają ;P i są bardziej wykształcone jeśli chodzi o sprawy seksu.
Ale są to powtórki z poprzedniej pozycji autora/autorów, aż boję się sięgać po inne pozycje autorów, (a mam na półce),żeby nie czytać znów tego samego i objętościowo słabiutko, a szkoda.
Jak poradnik dla młodych mężczyzn zwłaszcza - polecam, jest tak niska świadomość mężczyzn na temat seksualności kobiet, że takich pozycji powinno być więcej.

Nie jest zła.
Ale są to powtórki z poprzedniej pozycji...

Czyta się szybko, parę ciekawostek się znajdzie wśród bzdur tam napisanych. Książka warta co najwyżej 10zł.

Dnoooo, normalnie idealny sposób jak zarobić kasę. Zrób dobry tytuł i napisz byle co. Lud kupi, kasa się będzie zgadzać.

• Rozwój Osobisty
  • E-BOOKi
  • Kindle 7
  • PDF
  • Przeczytam jeszcze raz

Dodaj cytat z książki ABC seksualności