Gorączka podróży

Cykl: Spotkania (tom 2) | Seria: Dragonlance
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Pewnej wiosny Tasselhoff Burrfoot, przybywszy do Solace, zupełnie przez przypadek kradnie miedzianą bransoletę, po czym zawiera znajomość (nie z własnej woli) z półelfem Tanisem i Flintem Fireforgem. Teoretycznie prosta historia, gdyby nie fakt, że istnienie całej rasy morskich elfów Dargonesti stanęło pod znakiem zapytania. W jaki sposób przywłaszczona przez kendera biżuteria skłoni awanturników i księżniczkę morskich elfów do sojuszu przeciw phaethonom, stworzeniom o skrzydłach z ognia? Odpowiedź skrywa tajemniczy mag, łamacz dusz, znający sekret tajemniczej bransolety.

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/

Adam | 2016-04-18

Książka niezwykle wciągająca. Przygody Tasa, Flinta i Tanisa mógłbym czytać bez końca. Szybka akcja jak w filmie sensacyjnym. Do tego humor sytuacyjny związany z kenderem i jego widzeniem świata zawsze mnie rozbawia. Polecam zwłaszcza miłośnikom tradycyjnych gier RPG, można rozpoznać mnóstwo elementów... Książka stara ale świetnie przetrwała próbę czasu.

Nesseus | 2016-08-27

Tanis i Flint poznają Tasa, niziołka - kleptomana, który zapoczątkował tę przygodę. Zdarzają się nudnawe sceny, trzeba przez nie przebrnąć, akcja się rozkręca i książkę czyta się przyjemnie.

MagnusX | 2013-12-07

Kolejna podróż moich ulubieńców. Książka, która sprawia, że próba czasu u niektórych bohaterów zawsze przetrwa.

cariad | 2016-11-12
Ivenhow | 2016-03-27