Uczennica czarnoksiężnika

Cykl: Władcy Runów (tom 3) | Seria: Fantasy
Wydawnictwo: Rebis
Wizardborn
8373012028

Trzecia część cyklu Władcy Runów dalsze losy Gaborna, obecnie Króla Ziemi, który wprawdzie utracił swą moc, ale nadal stoi na czele swych poddanych. Ciągle musi się zmagać z zagrożeniem ze strony gigantycznych, nieludzkich raubenów. Ich hordy powracają ku dalekiemu wejściu do swego podziemnego świata ogromnej, wyłożonej plastrami miodu siedziby, z której wydali swe rzesze. Gaoborn musi ścigać ich nawet w tych otchłaniach. Raj Ahten, obdarzony siłą i umiejętnościami tysiąca ludzi, niegdyś największe zagrożenie dla Gaborna, walczy teraz o utrzymanie własnego imperium i życia.

art_1989 | 2014-01-31

Książka zakupiona za parę groszy po przecenie w jakiejś księgarni w zasadzie przez pomyłkę - zbieżność tytułów nie ten autor, mino to okazała się ciekawa, z początku trudno było ogarnąć - jest to 3 tom cyklu, jednak po lekturze mogę śmiało stwierdzić, że dwa poprzednie na pewno kiedyś przeczytam :)

Łukasz | 2016-03-26
Przeczytana: 04 kwietnia 2016