One Direction. Zgaduj i wyklejaj

muzyka
LubimyCzytać

Obowiązkowa pozycja dla fanów One Direction - prawdziwa kopalnia informacji o boskich chłopakach. Daj się porwać zespołowi i poczuj się jakbyś był z nimi w trasie. Chłopcy z 1D chcą, byście znali fakty i mieli dostęp do najlepszych zdjęć. Tylko produkty oznaczone oficjalnym logo są oryginalne i dają wam gwarancję, że zespół uczestniczył w ich przygotowaniu. Dzięki nim bliżej poznacie tych wyjątkowych chłopaków!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!