a_iwka

Jest najlepszym gliną, jakiego mają. Kiedy akcja przeciwko handlarzom narkotyków zamienia się w krwawą łaźnię, to w rękach inspektora Makbeta leży posprzątanie po niej. Jest też byłym narkomanem z niepokojącą przeszłością. Zostanie nagrodzony za swój sukces. Władza. Pieniądze. Szacunek. To wszystko jest w jego zasięgu. Ale tacy jak on, nigdy nie są na szczycie. Nękany halucynacjami i...

Jest najlepszym gliną, jakiego mają.

Jest też byłym narkomanem z niepokojącą przeszłością.

Ale tacy jak on, nigdy nie są na szczycie.

Nękany halucynacjami i paranoją, Makbet popada w obłęd. Jest przekonany, że nie dostanie tego, co mu się należy.

Chyba, że będzie gotowy za to zabić...

Sylex | 2017-10-18
Anna Beta | 2017-10-08
Ania | 2017-10-05
Marigolda | 2017-10-02
Nadchodzi inspektor Makbet!

Do końca Projektu Szekspir pozostały tylko cztery książki: „Otello” w adaptacji Tracy Chevalier, „Hamlet” w wersji Gillian Flynn, „Król Lear” Edwarda St. Aubyna oraz „Makbet” w interpretacji Jo Nesbø! Wczoraj wieczorem Jo Nesbø zamieścił opis swojej powieści - wygląda na to, że Harry Hole wchodzi w szekspirowski świat!

Sprawdź, co będziemy czytać jesienią

Jakie tytuły mają w swoich jesiennych zapowiedziach polskie wydawnictwa? Czytelnicy będą usatysfakcjonowani - znajdzie się coś dla miłośników skandynawskich kryminałów, teorii spiskowych, powieści obyczajowych i literatury pięknej rodzimych i zagranicznych autorów. Czas oszczędzać pieniądze na książkowe zakupy, bo będzie w czym wybierać.