Sekrety szulerów

Sekrety szulerów
839089470X
hazard, oszustwa, karty
Sławek33

Książka Przemysława Słowińskiego jest fascynującą encyklopedią oszustw karcianych. Od A do Z przedstawia pełny kanon oszustw klasycznych, tzn. polegających na inteligencji, sprycie i zdolnościach manualnych szulerów. Autor wykonał ogromną pracę, jak przypuszczam z narażeniem zdrowia, być może życia, a na pewno kieszeni. Zrobił to przede wszystkim dla ludzi opętanych tym cudownym hazardem, bowiem siadając do ostrego pokerka każdy z nas powinien znać oczywistą prawdę: "czystej gry nie ma!". JAN PURZYCKI - autor "Wielkiego Szu".

źródło opisu: Okładka ksiażki

źródło okładki: książka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!