Ogar Boga. Teoria hybrydy

Cykl: Ogar Boga (tom 2)
Wydawnictwo: Ridero
Anna

Kira Santiago, dotychczas najpotężniejsza i najniebezpieczniejsza istota w okolicy, nagle zostaje porwana, a sprawa nowonarodzonych wampirów wciąż nie zostaje wyjaśniona. Towarzysze łowczyni robią wszystko, co tylko w ich mocy, żeby odnaleźć Kirę na czas. W mieście pojawiają się nowi intruzi, mnoży się coraz więcej tajemnic i pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi, a na dodatek nad wszystkimi wisi widmo nadchodzącej wojny. Czekają ich tajemne rytuały, krew, śmierć, miłość, nienawiść, rozpadające się sojusze, nowi i starzy wrogowie.
Kira Santiago po raz kolejny udowadnia, że popaść w tarapaty nie jest tak trudno, jak się wszystkim wydaje, a jeszcze łatwiej jest z nich wyjść, gdy znamy swoje możliwości i mamy u boku wiernych przyjaciół.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: Okładka autorska

Beata | 2018-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2018

Rewelacyjna powieść urban fantasy dla młodzieży. Zdecydowanie lepsza od części pierwszej. Akcja zwrotna i pełna walki. Trochę humoru, trochę miłości. Banshee powalająca - czasami przypominała mi się Shapira (z Eragona) - słodka i waleczna "mateczka". Jednak końcówka trochę niekonsekwentna w stosunku do całości (walka w twierdzy i ostatnia bitwa). Polubiłam Kirę i jej wielorasową watahę.
Czekam z ciekawością i niecierpliwością na trzeci tom.

Anna | 2017-05-31
Przeczytana: 04 stycznia 2017