Okładka książki Ogar Boga. Teoria hybrydy Anna Piwnicka
Okładka książki Ogar Boga. Teoria hybrydy
Anna Piwnicka Wydawnictwo: Ridero Cykl: Ogar Boga (tom 2) fantasy, science fiction
Ogar Boga (tom 2)
Ridero
2017-01-03
2017-01-03
ogar boga hybryda wilkołaki wampiry magia romans dramat akcja

Recenzja
Anna Gręda
Fantastyka
Tom 2

Kończąc ją płakałam, tyle łez wylałam na tej historii, że aż ciężko mi powiedzieć. Po prostu przestałam liczyć. O dziwo przeczytałam ją szybciej niż tom 1. Poznajemy kolejnych nowych bohaterów. Pokochałam Sorena, z wielką przyjemnością przeczytałabym książkę z nim w roli głównej 😍😍. Przecież to byłoby genialne.

Kontynuacja Ogara Boga. Popiół i piach.
Poznajemy również wynik końcowego starcia z kim to jest sekret osób, które przeczytały 🤭. Ale wkurzał mnie ten typ.

Typ, którego również kocham to Flesh i mimo, że już kochałam go w Tomie 1 to w tym 😍😍 ah jak go kocham.

Napięcie jest jeszcze większe niż w Tomie 1.
Poznajemy jej przeszłość i Ban­shee skąd się wzięła, kim jest i jak działa ich relacja.
Ten tom mnie połamał i posklejał.

A ta końcówka myślałam, że nie wytrzymam, ale tylko obserwowałam liczbę stron i miałam nadzieję, że jednak mnie tak @anna_piwnicka_autorka nie zostawi.

Porusza problemy jaką wywołuje władza w nieodpowiednich rękach oraz to jak władza wpływa na osobę rządzącą , nieufności, miłości, poświęcenia, bólu, tortur oraz przyjaźni.

Z dobrymi książkami jest taki problem, że co bym nie napisała to mam wrażenie, że to w żadnym calu nie pokazuje jak cudowna jest książka, jak wiele emocji książka wywołuje, jak bardzo mnie poruszyła i jak bardzo ją pokochałam.

Recenzja
Anna Gręda
Fantastyka
Tom 2

Rewelacyjna powieść urban fantasy dla młodzieży. Zdecydowanie lepsza od części pierwszej. Akcja zwrotna i pełna walki. Trochę humoru, trochę miłości. Banshee powalająca - czasami przypominała mi się Shapira (z Eragona) - słodka i waleczna "mateczka". Jednak końcówka trochę niekonsekwentna w stosunku do całości (walka w twierdzy i ostatnia bitwa). Polubiłam Kirę i jej wielorasową watahę.
Czekam z ciekawością i niecierpliwością na trzeci tom.

Zdecydowanie lubie

Zdecydowanie lubie