Jej dotyk czerwieni

Okładka książki Jej dotyk czerwieni
A.W. Banhof Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks Cykl: Barwy namiętności (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Barwy namiętności (tom 1)
Wydawnictwo Feniks
2022-04-01
2022-04-01
romans erotyka thriller akcja parapsychika morderstwo zbrodnia

Dobrze się czyta, bohaterowie trochę schematyczni, ale ogólnie na plus.

Dobrze się czyta, bohaterowie trochę schematyczni, ale ogólnie na plus.

Dość przyjemne czytadełko. Na plus zdecydowanie historia oraz budowanie "napięcia". Na minus głowni bohaterowie, którzy są bardzo schematyczni, przewidywalni i trywialni . Język bardzo przystępny, czasem infantylny. Ogólnie dobrze się czyta do poduszki, po ciężkim dniu ;) niewymagająca pozycja czytelnicza.

Warta polecenia pozycja. Nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Warta polecenia pozycja. Nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Polecam zajrzeć na stronę autorki, można przeczytać darmowe fragmenty powieści:
---> https://www.facebook.com/AW.Banhof/

Polecam zajrzeć na stronę autorki, można przeczytać darmowe fragmenty powieści:
---> https://www.facebook.com/AW.Banhof/

Książka, która całkowicie mnie pochłonęła i sprawiła, ze spojrzałam na pewne sprawy zupełnie inaczej. Uwielbiam romansidła, a ta powieść dała mi tak wiele emocji, że z pewnością sięgnę po drugą część historii. Po raz pierwszy przeczytałam coś tak innego i wciągającego od pierwszej do ostatniej strony. Żaden rozdział nie był nudny, wręcz przeciwnie... akcja coraz bardziej się rozwija i daje się ponieść czytelnikowi w stu procentach. Czekam z niecierpliwością na wydruk powieści, gdyż bardzo pragnę mieć tą historię na półkach. Oczywiście z dedykacją !! ;***

Nie ma słów, które dokładnie by opisały tą książkę. Fascynująca, wciągająca, trzymająca w napięciu...to za mało. Każdą stronę czyta się na jednym wdechu. Jeśli szukacie gorącego romansu, akcji, uczucia, dreszczyku emocji to gorąco polecam. Jest to jedna z ciekawszych książek, które dotychczas czytałam. Autorka ma wyczucie w budowaniu napięcia jak i w rozładowywaniu go. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ja znalazłam wiele 😊

Dodaj cytat z książki Jej dotyk czerwieni