Jej dotyk czerwieni

2036

"Nie bój się miłości Mercedes, W życiu bardziej przerażający jest jej brak"
To jest opowieść o uzdrowieniu, akceptacji siebie. Mamy tutaj romans i tajemnicze morderstwo związane ze złotymi spinkami do mankietów. Mercedes ma parapsychiczne zdolności. Ten dar pozwolił jej rozwiązać wraz Hunterem zagadkę kryminalną oraz zaakceptować i wykorzystać swój dar, który może uratować w przyszłości niejedno życie. Czekam na historię Drako i tajemniczej piosenkarki.

"Nie bój się miłości Mercedes, W życiu bardziej przerażający jest jej brak"

Mercedes posiada dar - za pomocą dotyku poznaje historię przedmiotu, potrafi przekazywać myśli oraz "odczytywać" ludzi. Czy dar Mercedes jest błogosławieństwem czy udręką?

Książka jest mieszanką gatunkową - mamy romans (z przystojnym biznesmenem Hunter'em☺️),ale też kryminał (morderstwo, śledztwo, nękanie😬). Dzięki częściom romantycznym, możemy złapać oddech między scenami strachu i lęku.

Książka w zapowiedzi jest Dylogią, więc pewnie wkrótce otrzymamy 2 część i poznamy dalsze losy Mercedes - która podejmuje ryzykowną współpracę.

„Jej dotyk czerwieni” to e-book autorstwa Anny Piwnickiej.

Na początku koniecznie muszę zaznaczyć, że to książka zdecydowanie dla osób dorosłych. Powieść jest wypełniona scenami intymnymi, które są opisane krótko i zwięźle, co dla mnie jest jak najbardziej w porządku. Choć muszę przyznać, że czasem brakowało mi trochę szczegółów, ale mimo to uważam, że autorka zrobiła dobrą robotę, opisując wszystko ze smakiem. Nawet przez moment nie poczułam się niezręcznie.

Bohaterowie zostali wykreowani szczerze mówiąc średnio. Główna bohaterka Mercedes, była na pozór ogarniętą kobietą, która przeszła w życiu naprawdę dużo. Irytowało mnie to, że choć była dorosła była też kompletnie niedojrzała i chciała zbawić cały świat. Rozumiem, że jej celem było ratowanie swoich bliskich, ale robiła to w bardzo nieodpowiedzialny sposób, zrzucając samą siebie na drugi plan. Hunter - jej partner był biznesmanem, który ma mnóstwo pieniędzy, jest szefem firmy, jest pewny siebie, a przede wszystkim dla głównej bohaterki zrobiłby wszystko, choćby kosztem samego siebie. Oczywiście zakochał się w drobnej i słodkiej Mercedes, która pomagała dziadkowi prowadzić sklep z antykami. Każdy zna ten motyw.

Muszę przyznać, że mimo tego, że bohaterowie kompletnie mnie nie kupili, fabuła mnie oczarowała. Wątki były zawiłe i naprawdę ciekawe. Mercedes posiadała wyjątkowe zdolności, które pomogły jej dotrzeć do rozwiązania zagadki tajemniczej biżuterii, która trafiła w ręce jej dziadka. O ile średnio podobało mi się to, że Hunter nie widział świata poza główną bohaterką, to naprawdę wspaniale było widzieć to, jak bardzo ją wspierał.

Polecam każdemu, kto ma ochotę na ciekawą historię!

„Jej dotyk czerwieni” to e-book autorstwa Anny Piwnickiej.

💙🌟 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 ​ 🄿🄰🅃🅁🄾🄽🄰🄲🄺🄰 🌟💙

Autor: Anna Piwnicka
Tytuł: "Jej dotyk czerwieni"
Premiera: 13.02.2024

„W jednym momencie muzyka płynęła łagodnie, niemal melancholijnie, a potem szalała niczym tornado, wypełniając salę wichrem i huraganem dźwięków”.

Mercedes Prescot to młoda i piękna kobieta, posiadająca niesamowity dar, poznaje historie przedmiotów przez dotyk. Prócz niego kobieta jest wirtuozem gry na wiolonczeli. Po śmierci matki, dziewczyna zamieszkuje z dziadkiem i pomaga mu w prowadzeniu antykwariatu. Dziadek Joachim to świetny staruszek, który ma pewien plan odnośnie swojej wnuczki.
Hunter Johnson jest synem przyjaciół Joachima. Przystojny biznesmen. Między nim a Mercedes zacznie się rodzić uczucie.
Do tego dojdzie morderstwo, w które zostaną wplątana oboje oraz pojawienie się tajemniczych spinek w antykwariacie.
Czy tych dwoje ma szansę na miłość?
Czy dar Mercedes pomoże w rozwikłaniu zagadki morderstwa?
Kto chce zgarnąć drogocenne antyki dla siebie?

Ania stworzyła nam niesamowitą historię. Połączenie romansu, wątku kryminalnego, a w tle przepiękna muzyka. Uczucie między bohaterami budowane ze smakiem, a sami bohaterowie wykreowani wręcz fantastycznie. Styl autorki jest bardzo lekki i przyjemny, dzięki czemu przez książkę się płynie. Jak zaczniesz czytać to nie odłożysz, aż do ostatniej strony. Wątek kryminalny poprowadzony perfekcyjnie, do samego końca nie wiadomo kto jest mordercą. To co Ania nam tu stworzyła to po prostu majstersztyk! Sięgajcie, bo naprawdę warto.

Ja bym chciała bardzo podziękować autorce za możliwość objęcia tej wspaniałej historii patronatem. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie ❤️

💙🌟 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 ​ 🄿🄰🅃🅁🄾🄽🄰🄲🄺🄰 🌟💙

Autor: Anna Piwnicka
Tytuł: "Jej dotyk czerwieni"
Premiera: 13.02.2024

To jest zdecydowanie jedna z tych książek, które wciągają od pierwszej strony. Już od samego początku zostajemy wciągnięci w wir wydarzeń, w akcję, która nie zwalnia ani na chwilę, a z każdą kolejną stroną zaskakuje coraz bardziej. Pozycja to połączenie kilku gatunków, które idealnie łączą się w piękną i nietuzinkową całość tworząc historię wręcz genialną. Znajdziecie tu romans, parapsychikę, elementy kryminału, tajemniczą biżuterię. Mieszanka wybuchowa! Nie wiedziałam czego mogę się po tej pozycji spodziewać, ale przyznać muszę, że totalnie mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie! W tej książce bardzo spodobał mi się motyw "daru" jaki posiada nasza główna bohaterka. Niesamowicie intrygująca zdolność, która czasami okazuje się być utrapieniem. Bardzo spodobała mi się również relacja między bohaterami. Co prawda uczucie między nimi pojawia się bardzo szybko i nie doświadczymy tutaj powolnego rozwijania się romansu, ale to, przez co razem przechodzą Marcedes i Hunter idealnie nam to zrekompensuje dostarczając mnóstwa emocji. Autorka w sposób genialny połączyła ze sobą wszystkie wątki, wszystko jest do siebie dopasowane i przemyślane. Jest gorąco, jest zagadka, jest zbrodnia, a to wszystko idealnie okraszone miłością i z muzyką w tle. Dzięki temu, że autorka ma naprawdę świetny styl pisania, podczas czytania czujemy się tak, jakbyśmy razem z bohaterami uczestniczyli w rozwiązaniu zagadki i razem z nimi odkrywali kolejne karty. Niesamowicie się wkręciłam w tę historię i bardzo się cieszę, a zarazem dziękuję Autorce, że mogę być częścią tej fantastycznej opowieści i objąć ją swoimi patronackimi skrzydłami.
Wam oczywiście z całego serduszka polecam tę wspaniałą książkę. Jeśli szukacie czegoś zaskakującego, niebanalnego, wciągającego, to powyższa pozycja jest właśnie dla Was!

IG: zakochana.ksiazkoholiczka

Autorka w niezwykły sposób wplata w swoją opowieść elementy tajemnicy, romansu i suspensu.

Główną bohaterką jest Mercedes Prescott, która posiada niezwykły dar, a jednocześnie ciężkie brzemię – zdolność poznawania historii przedmiotów poprzez dotyk. To umiejętność, która sprawia, że jej życie staje się zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem.
Za sprawą dziadka jej los splata się z Hunterem Johnsonem, zamożnym i ambitnym biznesmenem. Ich spotkanie od samego początku iskrzy od napięcia i chemii, jednak szybko zostaje zakłócone przez serię tajemniczych zdarzeń, w tym szokującą zbrodnię. Wkrótce okazuje się, że wyjątkowe przedmioty, których historię Mercedes jest w stanie odczytać, są kluczem do rozwiązania tej zagadki. Ale ktoś jest gotów sięgać po najcięższe środki, nawet morderstwo, aby zdobyć te cenne artefakty.

Autorka w mistrzowski sposób buduje napięcie, stopniując je wraz z rozwojem fabuły. Czytelnik jest wciągnięty w wir wydarzeń i staje się równie zafascynowany jak bohaterowie, próbujący rozwikłać tę zagadkę. Postacie są dobrze wykreowane i złożone, a ich relacje oraz emocje są przedstawione w sposób autentyczny i przekonujący. Styl pisania jest płynny, a narracja prowadzi czytelnika przez różne emocje i sytuacje. Opisy są wyraźne, a dialogi naturalne, co pomaga w lepszym zrozumieniu postaci i ich motywacji.

To nie tylko trzymająca w napięciu historia kryminalna, ale także opowieść o sile ludzkich więzi, o poświęceniu i walce ze złem. To lektura, która trzyma czytelnika w niepewności do ostatniej strony, nie dając mu ani chwili wytchnienia. Dla miłośników inteligentnych i emocjonujących historii ta książka będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów ❤️

Za sprawą dziadka jej...

Uwielbiam w tej książce ten gatunkowy misz - masz. Romans z domieszką kryminału, okraszony nutką wątku parapsychicznego. Zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać po tej historii. Autorka po raz kolejny udowadnia, że czasami nie warto trzymać się jednego gatunku. To co wyszło spod pióra Ani to dla mnie majstersztyk! Świetni bohaterowie, bardzo intrygujący oraz dobrze dopracowana fabuła tworzą idealną całość. Historia pochłonie Was bez reszty. Możecie być pewni, że jak zaczniecie czytać, nie ma opcji że odłożycie ją choćby na moment. Polecam Wam z całego serca.

Dziękuję Ani po raz kolejny za zaufanie, patronowanie Twoim książkom to zaszczyt! ♥️

🌹🔥 Recenzja premierowa patronacka 🔥🌹

#współpracareklamowa
@anna_piwnicka_autorka

Na samym wstępie chcę podziękować autorce za zaufanie i możliwość promowania książki. Od samego początku wierzyłam, że książka się ukaże. Liczę, że niedługo czytelnicy będą mogli ją przeczytać nie tylko w formie e-book, ale także w wersji papierowej. @anna_piwnicka_autorka gratuluję Ci tak wielkiej determinacji, pasji i zaangażowania w tworzenie książki, i po wielu trudach doprowadzenia jej do wydania 💋

Kochani, romans, kryminał, morderstwo. To przepis na nietuzinkowa i niebanalna historię. Książka jest napisana w bardzo dobrym stylu, czyta się ją szybko, jest wciągająca. Czytelnik musi długo kombinować by rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa i dowiedzieć się, jaka historię kryją za sobą tajemnicze spinki. Postacie są świetnie wykreowane, zaczynając od Mercedes, która jest delikatna, spokojna, z pewnego rodzaju darem, który przeciętnego Kowalskiego może przerazić😅. Zarazem jest także bardzo silna osoba, stanowczą i w imię wyższego celu potrafi znieść bardzo dużo. Hunter natomiast jest biznesmenem, niby twardo stąpającym po ziemi, ale z duszą artysty. Chemię między tą dwójką autorka opisała z wielkim smakiem, dla czytelnika jest wręcz namacalna.

Morderstwo w biurowcu, tajemnicze antyki, dziwne ślady na skórze co z tego wyniknie? Na pewno mogę wam powiedzieć jedno ta para stworzy duet idealny...

Zakończenie historii bardzo zaskoczy czytelnika. Do samego końca nie będzie wiadomo kto jest mordercą. Czy dar Mercedes pomoże w śledztwie ? Czy Hunter oraz policja uwierzy w jej dar na słowo czy będzie musiała go im naocznie pokazać ?
Czy taka filigranowa, piękna kobieta udźwignie taki rollercoaster emocji ?
Zdradzę wam, że dowiecie się tego sięgając po tak wciągającą książkę.

Kochani książka od dziś jest dostępna jak narazie w formie e-book na platformie @legimibooks. Zachęcam wszystkich do czytania.

A na koniec mała zapowiedź. 🌹🔥 Na pewno będzie druga część 💋

#premiera2024#helloinstagram#hellobookstagram#romans#morderstwo#kryminał#kochamromanse#annapiwnicka#czytamzlegimi#wspierampolskichautorów#molikiksiążkowe#recenzenci#recenzenciposzukiwani#muzyka#antyki

🌹🔥 Recenzja premierowa patronacka 🔥🌹

#współpracareklamowa
@anna_piwnicka_autorka

Autorka po raz kolejny mnie urzekła, tym razem zaskoczyła mnie brakiem fantastyki, rewelacyjnym wątkiem parapsychicznym, kryminalnym i miłosnym.

Mercedes Prescot to wyjątkowa dziewczyna o bardzo zaskakujących umiejętnościach, są one na tyle dziwaczne, że dziewczyna skrywa je przed światem. Jedyna osoba, która wie cokolwiek o jej darze to dziadek, z którym zamieszkała dziewczyna tuż po śmierci matki. Joachim jest bardzo aktywnym i inteligentnym staruszkiem. W dodatku uknuł pewien plan, pragnie zeswatać wnuczkę z synem swoich przyjaciół, czy mu się uda? Czy Hunter będzie na tyle otwarty by uwierzyć i zaakceptować dar Mercedes?
Można by rzecz, że ta książka to tylko romans, ale zaskoczę Was wcale tak nie jest. W sklepie Joachima pojawiają się bardzo drogie spinki. Są niesamowicie stare i drogocenne, po pewnym czasie okazuje się, że ktoś jeszczę ma chrapke na antyki i ten “ktoś” nie cofnie się przed niczym by je zdobyć… Nawet przed morderstwem.

Aj… Romans z kryminalną zagadką w tle, niebezpieczny psychopata dyszący na karki bohaterów, a to okraszone muzyką.
Uwielbiam gdy autorzy mieszają ze sobą różne wątki. W tej książce Ani udało się połączyć ich kilka
wątek muzyczny, który uwielbiam i który dodaje spokoju powieści
wątek kryminalny, który nieraz wywołuje skoki adrenaliny
wątek miłosny, który rozgrzeje Was do czerwoności
Czy to nie brzmi jak składniki na historię idealną? Dla mnie tak, dlatego tak mocno pokochałam historię Huntera i Mercedes.

Polecam

Stoisz przed wyborem zdolności parapsychicznych, co wybierasz?

Mercedes Prescott jest wyjątkowa. W swoich dłoniach posiada wyjątkowy dar, który przez wiele lat próbowała w sobie stłamsić. Dopiero przerażająca historia jednego z przedmiotu, który znajdzie się w sklepie jej dziadka, wywoła w niej fale okropnych emocji, które będzie chciała wyjaśnić.

Mercy to młoda kobieta o wielu talentach, gdyż oprócz posiadania daru, jest również wirtuozem gry na wiolonczeli. Kiedy zaczyna grać, czas nagle zatrzymuje się w miejscu i dociera do najdalszego zakamarka ciała.

Hunter Johnson, to ambitny biznesmen o idealnej dla oka aparycji. Między nim, a Mercedes już od pierwszego spotkania zaczyna iskrzyć. W jednym czasie mają miejsce dwie sprawy. Uczucie pomiędzy parą głównych bohaterów zaczyna się piąć w górę po szczeblach namiętności i raczkującego uczucia. A w międzyczasie toczy się śledztwo zabójstwa, w które zostaną wciągnięci oboje, a ich bezpieczeństwo stanie pod wielkim znakiem zapytania.

Cóż tu więcej można powiedzieć. Jest to cudowna historia o rodzącym się uczuciu, niepewności, emocjach towarzyszących Mercy i Hunterowi. Poczuciu bezpieczeństwa, trudnych decyzji i wiary w umiejętności drugiego człowieka.

„Jej dotyk czerwieni” to historia, którą chłonie się od pierwszych stron. Może i relacja głównych bohaterów rozpoczyna się bardzo szybko, jednak w trakcie historii toczy się w bardzo spokojnym i wyważonym tempie. Może i historia odnośnie zakończenia jest trochę przewidywalna i "słodka", ale ja osobiście oczekuje od tego typu gatunku książek miłego zakończenia i relaksu przy czytanej historii.

Bardzo oryginalna historia z motywami parapsychik, straty, muzyki i morderstwa. Jestem zachwycona i wdzięczna, że mogłam stać się strażniczką tej historii. Żałuje tylko, że książka nie ma wydania papierowego, a z pewnością z tą okładką pięknie prezentowałaby się na półce.

Stoisz przed wyborem zdolności parapsychicznych, co wybierasz?

• Serie
  • Współprace barterowe
  • TBR

Dodaj cytat z książki Jej dotyk czerwieni