Mroczne kłamstwa

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Cykl: Władcy Podziemi (tom 6) | Seria: New York Times Bestselling Authors: Paranormal
Wydawnictwo: HQN
The Darkest Lie
Magda

W kolejnej części “Władców Podziemi”, Gideon, Strażnik demona Kłamstw, walczy by odkryć prawdę. Zmuszony ugiąć się w agonii, jeśli kiedykolwiek powie prawdę, Gideon może rozpoznać każde kłamstwo – póki nie schwyta Scarlet, nieśmiertelnej, opętanej przez demona, która twierdzi, że jest jego dawno zaginioną żoną. Nie pamięta tej pięknej kobiety, ani ślubu z nią – czy dzielenia sypialni. Ale...

Zmuszony ugiąć się w agonii, jeśli kiedykolwiek powie prawdę, Gideon może rozpoznać każde kłamstwo – póki nie schwyta Scarlet, nieśmiertelnej, opętanej przez demona, która twierdzi, że jest jego dawno zaginioną żoną. Nie pamięta tej pięknej kobiety, ani ślubu z nią – czy dzielenia sypialni. Ale chce tego… niemal tak bardzo jak chce jej.

Władcy Podziemi żyją wśród nas! Władcy Podziemi – Sabin, Aeron i Gideon to nieśmiertelni wojownicy, którzy przed wiekami popadli w niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, skazani na wieczne cierpienie. Sabina prześladuje demon Zwątpienia, Aerona demon Gniewu, a Gideona demon Kłamstwa. Ich szansą na wybawienie jest miłość… Gideon przyglądał się śpiącej na łóżku kobiecie. Moja żona, pomyślał. Być może… Długie rzęsy rzucały cień na policzki. Nos był doskonały w kształcie, ani za duży, ani zbyt mały, podbródek kojarzył się z uporem, usta wydatne i czerwone. I ciało… Och, bogowie! Krągłe piersi, szczupła talia, zniewalające usta, smukłe nogi… wszystko to miało wabić, zniewalać, usidlać. Była bez wątpienia najbardziej niesamowitą ze znanych mu kobiet. Jak Śpiąca Królewna. Tyle że gdyby akurat tę królewnę spróbował obudzić pocałunkiem, od razu by mu poderżnęła gardło...

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/

Magda | 2014-09-28
Przeczytana: 28 września 2014

"... rozdzielić się, znaczy umrzeć... "

Za co warto kochać nie tyle tą powieść, co całą serię? Z pewnością za tych cudownych mężczyzn, którzy potrafią spełniać nasze, kobiece, marzenia pomimo swych demonów. Za ich wyjątkowość. Piękno. Bezpieczeństwo. Ochronę słabszych. A także waleczność. I te emocje, które towarzyszą czytelnikowi w poznawaniu ich kolejnych przygód.

IceIce | 2014-11-22

Kolejna do kolekcji!!!!Wspaniała.

Malwa | 2013-07-29
Przeczytana: 28 lipca 2013

Chyba po dwóch latach przerwy powróciłam do kolejnej książki z tej serii. Szczerze powiedziawszy po tak długim czasie nie bardzo pamiętam poprzednie części. To jednak w niczym nie przeszkadzało mi podczas czytania tej konkretnej pozycji.

Muszę przyznać, że rozwój akcji mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, przez co cała historia wydała mi się znacznie ciekawsza:) I o to chodzi w książce - żeby potrafiła zaskoczyć, nawet jeśli domyślamy się zakończenia;)

Beata Pniok | 2016-11-21
Martyna | 2016-09-27