Cierpliwości, mój mały!

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Seks, Ślub, Prawiczek, Dziewica,
poradniki
Sławomir

Sylwester Laskowski w książce Cierpliwości, mój mały! otwarcie i bez kompleksów wypowiada się na temat wartości czystości przedmałżeńskiej i małżeńskiego seksu, dając przy tym osobiste świadectwo wytrwałego i radosnego oczekiwania na miłosne spełnienie u boku ukochanej żony. Warto zachować czar pierwszego razu na noc poślubną. Uczynić ją czasem wyjątkowym, specjalnym, wręcz przełomowym....

Warto zachować czar pierwszego razu na noc poślubną. Uczynić ją czasem wyjątkowym, specjalnym, wręcz przełomowym. Czasem wyczekanym, wytęsknionym, wymodlonym…

Dlaczego noc poślubna nazywana jest „nocą”, a nie „godziną”, czy wręcz „piętnastoma minutami”? Odpowiedz jest prosta: bo to pierwszy raz, bo szlaki tu nieprzetarte, bo wszystko tu nowe, a każdy krok naprzód zachwyca i olśniewa dotychczas nieznanym pięknem. Bo to w końcu „ta noc”!

Przed ślubem: „Nie! I nie ma o czym mówić!”. Po ślubie: „Tak! I to jak najczęściej!”.

źródło opisu: http://www.polwen.pl/idk-588/cierpliwosci,_moj_maly!

źródło okładki: http://www.polwen.pl/idk-588/cierpliwosci,_moj_maly!

Sławomir | 2015-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2015

W bardzo mądry sposób i dobitnie przedstawiony problem współżycia przed ślubem wraz z konsekwencjami, które będą szły za nami przez całe ziemskie życie. Autor książki bez skrupułów swoim ciętym językiem opowiada i zarazem uczy nas szacunku do kobiet, do mężczyzn oraz do nas samych. Czy warto swój "pierwszy raz" zachować dla tej jedynej wybranki serca i jak my faceci mamy być "czyści" w świecie pełnym gorących oraz pięknych kobiet dowiecie się z tej wartościowej książki. Polecam każdemu kto jest PRZED i PO :)