L'armée des âmes

Cykl: Rebecca Kean (tom 5)
L'armée des âmes
francuski
katerina

owca626 | 2019-10-06
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 06 października 2019

W bardzo dużym skrócie:

- Spotkanie rodzinne Vikaris tzn Rebeccy ze swoją babcią oraz jej dwóch wiekowych koleżanek.

- Walka przeciwko potężnemu nowemu wrogowi - choć to akurat nic zaskakującego, ale jego natura jest nowa dla serii.

- Pogłębienie wątku Leo - córki głównej bohaterki. Zaczyna pomału wychodzić na pierwszy plan a jej powiązanie ze światem zmarłych nabiera większego znaczenia dla serii.

Jak zawsze sama fabuła jest przyjemna i dobrze się czyta. Dużo dobrze opisanych scen walki choć tym razem z większym rozmachem możemy się wczytać w magie bitewną czarownic wojny. Do tego odpowiednia dawka czarnego humoru. Mniej nurtującego główną bohaterkę rozterek sercowych - co jest bardzo dużym plusem.

myfascinatingbooks | 2017-03-30

Czytałam po angielsku dzięki translatorowi google..to tak świetna seria.