Ancestral

Cassandra O'Donnell Wydawnictwo: J'ai Lu Cykl: Rebecca Kean (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
francuski
inwazja wampiry

Na półkach: , , , ,

Ten cykl się nie nudzi, bo nie ma czym. Autorka świetnie ukazuje nam bohaterów, w każdym z tomów poznajemy bliżej otaczających Rebeccę przyjaciół. Gorąco polecam

Książka ogólnie bardzo dobra. Dobrze się czytało - fabuła intryguje i nie ma się ochoty od niej oderwać. Jednak czegoś brakowało.

Koniec przedniego tomu bardzo zachęcał do przeczytania kontynuacji. Czarownica wojny szykująca się na bitwę? Wspaniale. Pomyślałem sobie że nareszcie będę mógł doświadczyć w pełni możliwości bojowych Vikaris. Podczas wszystkich poprzednich...

Uhhhh. Dawno nie byłam już AŻ tak zirytowana czytając jakąś książkę! Ale jest to "pozytywne" zirytowanie, pokazujące tylko z jak dobrą autorką mamy do czynienia.

Akcja książki zaczyna się 'mocnym uderzeniem' i to dosłownie. Bo "Rodowy" zaczyna się od wątku ataku Mortefilis na dwór Raphaela. Rebecca przygotowuje plan obrony i jakimś sposobem kończy walcząc u boku głów...

• Fantastyka
  • 2018