Origines

Cassandra O'Donnell Wydawnictwo: J'ai Lu Cykl: Rebecca Kean (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
francuski
wiedźmy wojny wampiry wilkołaki zmienni magia kryminał śledztwo ślad

Na półkach: , , , , ,

Ten tom mnie rozwalił. Babcia i jej kumpelki rodem z piekła, z którymi sam Rozpruwacz by nie dał rady. Wszystko w tej książce jest spójne, niektóre sprawy się wyjaśniają, niektóre pozostają ukryte. Jednak to co mnie boli, to czekanie na następny tom, po przeczytaniu dodatku mam złamane serce. Ile mam czekać? Gorąco polecam.

Jeżeli lubicie książki z serii "Mercedes Thompson" Patrici Briggs czy też "Kate Daniels" Ilony Andrews to również pokochacie tą serie. Niestety zważywszy na brak oryginalnego polskiego przekładu nie jest w naszym kraju zbyt popularna. Natrafiłem na tą serie przypadkiem, ale jestem wręcz zachwycony. W niecały tydzień przeczytałem całą aktualną serie to jest 6 książek plus...

• Fantastyka
  • 2019