Origines

Okładka książki Origines
Cassandra O'Donnell Wydawnictwo: J'ai Lu Cykl: Rebecca Kean (tom 6) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Rebecca Kean (tom 6)
J'ai Lu
2017-03-29
Data 1. wydania:
2017-03-29
francuski
wiedźmy wojny wampiry wilkołaki zmienni magia kryminał śledztwo ślad

Przepiekna ksiazka, jak zreszta wszystkie czesci
Przeczytalam ostatni tom i jestem bardzo nieszczesliwa,bo nie wiadomo kiedy pojawi sie nastepna czesc.
Najgorsze jest to,ze ksiazka konczy sie w takim momecie,
ze szlak trafia czlowieka bo chcialby wiedziec jakie sa dalsze losy bohaterow.
Wspaniala ksiazka,a najsmutniejsze jest to, ze juz skonczylam ja czytac.

Na półkach: , , , ,

12/21

Na półkach: , , , , ,

Ten tom mnie rozwalił. Babcia i jej kumpelki rodem z piekła, z którymi sam Rozpruwacz by nie dał rady. Wszystko w tej książce jest spójne, niektóre sprawy się wyjaśniają, niektóre pozostają ukryte. Jednak to co mnie boli, to czekanie na następny tom, po przeczytaniu dodatku mam złamane serce. Ile mam czekać? Gorąco polecam.

Jeżeli lubicie książki z serii "Mercedes Thompson" Patrici Briggs czy też "Kate Daniels" Ilony Andrews to również pokochacie tą serie. Niestety zważywszy na brak oryginalnego polskiego przekładu nie jest w naszym kraju zbyt popularna. Natrafiłem na tą serie przypadkiem, ale jestem wręcz zachwycony. W niecały tydzień przeczytałem całą aktualną serie to jest 6 książek plus...

• Fantastyka
  • Fantasy