Przedstawione w tej książce wydarzenia rozgrywają się dynamicznie. Są wyraziste, przykuwają uwagę, a także - wskutek powikłanych kolei losu bohaterów - stale trzymają w napięciu. Pikanterii przydają akcji ekscytujące sceny miłosne. Są wszakże i momenty, kiedy bohaterowie autentycznie wzruszają nas i zadziwiają swoimi aspiracjami, swoją odwagą. Odwagą, na którą - gdy ma się mocne atuty w sobie (uświadomione zdolności) - warto się zdobyć, by odnieść sukces.

źródło opisu: Opis Wydawcy

Cyrysia | 2013-06-29