Nowe psoty Emila ze Smalandii

Cykl: Emil ze Smalandii (tom 2) | Seria: Astrid Lindgren
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Nya hyss av Emil i Lönneberga
Kuba

Kolejne przygody Emila. Ten rezolutny chłopiec swą żywotnością, ciekawością świata wręcz prowokuje zabawne perypetie, a chcąc wydobyć się z tarapatów, wpada w kolejne, jeszcze zabawniejsze, co oczywiście kończy się kolejnym szlabanem w drewutni. Lektura bez ograniczeń wiekowych. Największego nawet ponuraka wprawi w świetny humor, tak jak film o przygodach Emila.

źródło opisu: nk.com.pl

źródło okładki: http://nk.com.pl

Zosia | 2018-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2018

Polecam tę książkę wszystkim,którzy lubią się śmiać. Wiem że mali psotnicy potrafią być nieznośni,ale ten psotnik potrafi też rozbawić. Zarówno dzieci jak i dorośli będą się świetnie bawić,a(moim zdaniem) najbardziej w środku książki.

Maya | 2015-01-08
Przeczytana: lipiec 2014

Naprawdę można się zapłakiwać przy czytaniu. Dziecko uwielbia, ale dorośli - dla dorosłych to powinna być lektura obowiązkowa!!!

ziza | 2014-10-06

Ta książka to ciągłe salwy śmiechu- niebanalna dla dorosłych, dla dzieci przeurocza, prześmieszna czytanka. Obie z córą uwielbiamy Emila i jego zwariowane przygody

Miśka | 2012-11-29
Przeczytana: 03 lipca 2012

Świetna napisana przez moją ulubioną pisarkę potrafi rozbawić do łez!!!

Messi10 | 2012-10-26
Przeczytana: 2011 rok

Ta książka była mocno zwaiowana.