Boże Narodzenie w Bullerbyn

2023-01-01
2023-01-01
Anna Węgleńska

Okładka książki Mio, mój Mio Johan Egerkrans, Astrid Lindgren
Mio, mój Mio Johan Egerkrans, As...
Okładka książki Lis i skrzat Eva Eriksson, Astrid Lindgren
Lis i skrzat Eva Eriksson, Astri...

"Wszystko jest takie piękne i Bożonarodzeniowe, że aż mnie brzuch rozbolał — powiedziała Anna"

Wczoraj razem z moim synkiem wysłuchaliśmy ciekawego świątecznego audiobooka Astrid Lindgren pod tytułem "Boże Narodzenie w Bullerbyn". Przeczytała go cudowna lektorka i utalentowana aktorka Edyta Jungowska. Jej głos idealnie nadaje się do czytania powieści dla dzieci.
Mój synek poznał między innymi Lasse, Bosse i Annę. Przekonał się, jak wyglądały w zeszłym roku przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w Bullerbyn.
Dzieci piekły pierniczki trzy dni przed świętami. My je robiliśmy już w listopadzie. A jak to wygląda u was?
Które z dzieci okazało się największym leniuchem? Na jakie zagrody dzieli się Bullerbyn?
Mój synek jest zachwycony z tego audiobooka. Jeszcze kiedyś do niego powrócimy.
Czasem, gdy głos wysiada, warto dzieciom puszczać takie piękne audiobooki przed snem.
Jeżeli jeszcze nie znacie tej książki, to zachęcamy was do jej poznania. Dzieci z Bullerbyn czekają, aż poznacie ich świąteczną historię.
Ps.
Czy do naszych małych bohaterów przyjechał Święty Mikołaj?

Mój...

• Idealna na prezent