Owned
Literatura erotyczna, BDSM
angielski
Melania

Ellie Stevens has lusted over Kayne Roberts since he first walked into the import/export company she works for a little over a year ago. As Expo's most important client, Ellie has always kept a safe distance from the man with the majestic blue eyes - until temptation finally gets the better of her. Impulsively, Ellie invites Kayne to one of Expo's infamous company parties her flamboyant boss is notorious for throwing. Unbeknownst to Ellie, the god in the Armani suit isn't just the suave entrepreneur he portrays himself to be. Underneath the professional exterior is a man with a secret life, dark desires, and nefarious contacts. In a hidden corner of a trendy New York City lounge, the spark kindling between the two of them ignites. Unable to resist the sinful attraction, Ellie agrees to leave with Kayne, believing she is finally bedding the man of her dreams. Little does she know when she walks out the door, she's about to be Owned. Owned is a dark erotic romance. Please pay close attention to the use of the words dark, erotic, and romance. It has intense sexual situations, a Master/slave relationship, mild abuse, and some violence. Reader discretion is advised.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/25503200-owned

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/25503200-owned

Nicola | 2019-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2019

No cóż... Tego się nie spodziewałam. Jestem w szoku-pozytywnym ale jestem. Trochę za dużo scen erotycznych ale OK. Akcja dzieje się tak naprawdę pod koniec książki. Zaraz zabieram się za drugą część bo po pierwszej czuję niedosyt. Naprawdę POLECAM!!! :)

Jagusia | 2019-04-29

Pierwsza część książek o tematyce BDSM .
Ellie lat 22 pracuje jako asystentka w firmie transportowej zarabiając na studia. On Kayn lat 27 bardzo bogaty i przystojny biznesmen. Od początku spotkania miedzy nimi iskrzy. Zaprasza go po kilku miesiącach na firmową imprezę. On zgadza się postanawiając spędzić z nią jeden wieczór i noc. Podczas imprezy pojawia się znajomy Kayna Jared, któremu wpada w oko i oświadcza, że chce Ellie i zamierza ją porwać, by wyszkolić Ją na niewolnicę. Kayn uprzedza go porywając Ellie. Dziewczyna wychodzi z chłopakiem, który się jej od dłuższego czasu podobał, wsiada do jego limuzyny , a budzi się w zimnej , ciemnej piwnicy, naga, zamknięta w klatce,z obrożą na szyi,a jej odzież stanowią majtki, i może poruszać się tylko na kolanach w obecności Kayna. Znajduje się w rezydencji Kayna, gdzie znajdują się również inne uległe kobiety i przyjaciel Jego Jett, który myje, czesze, oporządza i szykuje kobiety dla Kayna.
Jest to drastyczne,...

Adriana | 2018-12-07

Jak na "erotyk dark" może być, chociaż to bardziej erotyk w wersji porno niż dark. Około 80% akcji to perwersyjny sex pomiędzy głównymi bohaterami. Jeśli lubicie klimaty pana i niewolnicy to satysfakcja gwarantowana. Dla mnie to już było za dużo... Ellie trochę za szybko się poddała, zabrakło mi u niej "pazura", a co do Kayne... no cóż, biorąc po uwagę kim na prawdę był, to mógł to rozegrać inaczej, nie serwując całego upokorzenia Ellie. No ale wtedy nie było by perwersji, a Kayne to facet, którego zdecydowanie kręcą uległe. Zakończenie fajne, przyznam się, że tego się nie spodziewałam, miałam nie sięgać po drugi tom, no ale skoro tak się sprawy potoczyło to chyba dziś zacznę.

Agata | 2018-09-09
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2018
Przeczytana: 09 września 2018

Sięgnęłam po ''Owned'' zachęcona pochlebnymi opiniami, ale musiałam chyba czytać zupełnie inną książkę, bo powiedzieć, że się zawiodłam to jakby nic nie powiedzieć. Większego gniota dawno nie czytałam. Oprócz końcówki przez większość czasu NIC, PRAKTYCZNIE NIC SIĘ NIE DZIEJE. Tylko seks, seks i jeszcze więcej seksu. Ile można? Miałam dość gdzieś tak w połowie. Nie idzie się doszukać żadnej głębszej relacji między głównymi bohaterami. Nie liczcie na to. Ja żałuję, że poświęciłam na ten twór swój czas.

Melania1987 | 2018-05-03
Przeczytana: 01 maja 2018

mocne,ostre, pieprzne momentami, końcówka wow, czekam na dalszy ciąg

mmm | 2017-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2017

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki.

lulamae | 2017-01-10
Przeczytana: 29 grudnia 2016

Ellie zawsze czuła silne przyciąganie do Kaynea - największego klienta firmy, w której pracuje. Nie sądziła jednak, że to przyciąganie będzie ją kosztowało tak wiele, a jej życie zostanie wywrócone całkowicie do góry nogami.
Kayne ma specyficzne preferencje seksualne - lubi kiedy kobieta jest mu całkowicie oddana, lubi je karać i lubi kiedy są całkowicie na jego łasce. Słodka Ellie od zawsze wzbudzała w nim wiele uczuć, ale trzymał je na wodzy, ale do czasu.
Chwila nieostrożności i nieodpowiedni osoba, a Kayne podjął decyzję, która zmieniła nie tylko życie Ellie, ale także i jego.

Kayne pod przykrywką odnoszącego sukcesy biznesmena od limonek i tequili prowadzi także luksusowy burdel do którego zabiera Ellie. To ma uratować jej życie, ale za jaką cenę?

Mroczna, brutalnie seksualna i wzbudzająca strasznie skrajne emocje.

Poniżej możliwe SPOILERY!
Powiem szczerze, że od jakiegoś czasu stoję trochę na bakier z taką literaturą. Przez większość książki krzywiłam się czytając ją,...

| 2016-05-24

Akcja tak wciąga, że po skończeniu książki pozostaje ogromny niedosyt i chciałoby się żeby nigdy się nie skończyła. Na szczęście jest kolejna część :) To jest mój klimat, to jest to co lubię Darrrrk ;)

Wow..wow..wow..tylko tyle, albo, aż tyle jestem wstanie powiedzieć...
Bardzo mroczna, poruszająca, emocjonalna, wprowadza w takie rejony ludzkiej psychiki, że już nie wiesz co jest dobre, a co złe. Wywołuje bardzo mieszane uczucia, podekscytowanie, ale i sprzeciw przeciwko przemocy, okrutności brutalności...Ta książka wywraca tok myślenia o 180 stopni, czytasz i juz nie możesz przestać, pochłania, wciąga, nie można się oderwać.. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, nie jest to łatwa literatura, nie jest to łatwy temat, raczej kontrowersyjny i wzbudzający mieszane uczucia i emocje! A jednak pochłania...mi zajęła jeden dzień i już nie mogę doczekać się dalszych części!
Czytając nie mogłam oprzeć się porównań do Dotyku Ciemności, podobna koncepcja, podobna fabuła, szkolenia, seks niewolnice, bardzo dużo erotyzmu i seksu. Czyta się szybko, jednakże z mieszanymi uczuciami, raz podekscytowanie, raz kręcisz głową w niedowierzaniu, co właśnie czytać. Nie jest to opowieść usłana różami, a...

Zaczytana_Panna | 2016-03-24
Przeczytana: 24 marca 2016

Przeczytawszy opis tej książki, muszę przyznać, że mnie zaciekawił. Ale nie spodziewałam się, że tego typu historia mnie wciągnie tak bardzo, że trudno będzie mi się od niej oderwać. Przyznaję, że to była moja pierwsza tego typu historia, w sensie, tak mrocznie erotyczna. Ale nie żałuję tego spotkania i chcę jak najbardziej więcej.
Ellie to 22-letnia dziewczyna, która jak większość tego typu kobiet ma swoje marzenia: chce odnieść w pracy sukces, chce być szczęśliwa. No i od dłuższego czasu wzdycha do przystojnego biznesmena. Niby od samego pierwszego spotkania między nimi iskrzy, jednak Ellie dopiero po kilku miesiącach odważa się zapytać Kayna (bo tak ma na imię ów przystojniak) czy nie miałby ochoty przyjść na imprezę firmową. Słodko się zaczyna? Nic bardziej mylnego. Przecież już sama okładka tej książki mówi bardzo wiele o czym w większości ona będzie. Ellie szykuje się do imprezy i zakłada seksowną czerwoną sukienkę, która nie dość, że ma głęboki dekolt to i prawie całe plecy...