Owned

Okładka książki Owned M. Never
Okładka książki Owned
M. Never Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Decadence After Dark (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Decadence After Dark (tom 1)
Owned
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-10-03
2014-10-03
Literatura erotyczna BDSM

Było pikantnie 🌶️

Było pikantnie 🌶️

O borze szumiący... To było... było... nawet nie wiem jak mam określić tę książkę? Fatalna, szmira czy po prostu zła? Dotrwałam do końca książki tylko z uwagi na ok nie innych czytelniczek, które napisały, że koniec je zaskoczył. Naprawdę nie wiem co mam napisać. Ilekroć przewracałam oczy, chciałam po prostu porzucić tę książkę. To chyba jedyny plus tej opowieść, wzbudza jakieś emocje... szkoda, że nie te, które powinna. Niemniej sytuacja opowiedziana w tak absurdalnie naiwny i słodki sposób, że niejednokrotnie zaśmiałam się. BDSM ? Oooo nie, to nawet nie leżało koło prawdziwego klimatu. Nie wiem czy to było gorsze, czy jednak równie duża szmira pt. "GREY". Cóż w Grey ma te przewagę, że tam jest chociaż element wymagany, zgoda obu stron. Tak wiem, że to jest dark erotic, ale no proszę Was... To było czyste opowiadanie porno, a nie książka erotyczna. Opisy uczuć, zmieniającej się relacji? Prawie nie istnieją. Serio dziewczyna, która została uprowadzona, upokorzona, złamana i wykorzystana nagle zaczyna ufać swojemu oprawcy? Halo? Dzwoni brat syndromu sztokholmskiego, którego matka nie kochała, bo został tak źle ujęty, że to, aż boli. Boli bardziej, niż ślady po chłoście głównej bohaterki. Tak nie pamiętam jak ona miała na imię... była tam bardzo bez wyrazu. Rozpisywać się mogę, nawet cały esej napisać o tym jak bardzo nie polecam tej książki. Na pewno nie wezmę się za kolejną część.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Zdarza się, że ktoś jest zupełnie inny niż się wydaje na początku. Pytanie czy ta inność pasuje do ukrytych pragnień. Polecam.

Ellie to młoda i ambitna asystentka w firmie transportowej, której jednym z najważniejszych Klientów jest Kayne.
Od początku między tą dwójką jest silny pociąg aż do momentu, w którym kobieta zostaje porwana i przez wiele tygodni przetrzymywana w "Rezydencji". A czym jest "Rezydencja"?..... I kim tak naprawdę jest Kayne?.....
To trzeba już przeczytać aby się dowiedzieć.

Książkę bardzo szybko się czyta z oczekiwaniem na kolejne "wyzwania" jakim poddawana jest Ellie a liczne sceny erotyczne (w klimacie BDSM),opisane zostały bez wulgaryzmów.

Dla mnie lektura bardzo przyjemna i ciekawa. Z chęcią od razu sięgnęłam po kolejną część aby dowiedzieć się jak ta historia będzie się dalej układać.

To trzeba już przeczytać aby się...

Bardzo dobra książka o BDSM myśle, że Grey spokojnie się chowa. Zaskakująca fabuła sceny sexu też nie są super rażące.

Ellie zakochała się od pierwszego wejrzenia w bardzo ważnym kliencie firmy w której pracuje. Z czasem zauważyła że Kayne również się jej przygląda i z okazji zbliżającej się imprezy firmowej odważyła się go zaprosić. Gdy zaczynają się świetnie dogadywać , podchodzi do nich mężczyzna którego opisuje słowo: niebezpieczeństwo. wychodząc z imprezy z Kaynem zasypia. Budzi się w zimnej celi. Zostaje porwana i przetrzymywana w domu usług w którym ma być własnością i uległą Kayna. w Jednej chwili z ukochanego stał się zdrajcą. Mimo to za nieposłuszeństwo zostaje karana i mimo nienawiści zaczyna sie podporządkowywać przez co jej uczucia względem władczego mężczyzny zaczynają wzrastać. Gdy Ellie stanie się własnością i wyszkoloną uległą Kayna wszystko okazuje sie być kłamstwem. Bardzo dobra i wciągająca książka. Końcówka kompletnie mnie zaskoczyła. Polecam

No cóż... Tego się nie spodziewałam. Jestem w szoku-pozytywnym ale jestem. Trochę za dużo scen erotycznych ale OK. Akcja dzieje się tak naprawdę pod koniec książki. Zaraz zabieram się za drugą część bo po pierwszej czuję niedosyt. Naprawdę POLECAM!!! :)

Pierwsza część książek o tematyce BDSM .
Ellie lat 22 pracuje jako asystentka w firmie transportowej zarabiając na studia. On Kayn lat 27 bardzo bogaty i przystojny biznesmen. Od początku spotkania miedzy nimi iskrzy. Zaprasza go po kilku miesiącach na firmową imprezę. On zgadza się postanawiając spędzić z nią jeden wieczór i noc. Podczas imprezy pojawia się znajomy Kayna Jared, któremu wpada w oko i oświadcza, że chce Ellie i zamierza ją porwać, by wyszkolić Ją na niewolnicę. Kayn uprzedza go porywając Ellie. Dziewczyna wychodzi z chłopakiem, który się jej od dłuższego czasu podobał, wsiada do jego limuzyny , a budzi się w zimnej , ciemnej piwnicy, naga, zamknięta w klatce,z obrożą na szyi,a jej odzież stanowią majtki, i może poruszać się tylko na kolanach w obecności Kayna. Znajduje się w rezydencji Kayna, gdzie znajdują się również inne uległe kobiety i przyjaciel Jego Jett, który myje, czesze, oporządza i szykuje kobiety dla Kayna.
Jest to drastyczne, chwilami okrutne jednak wciągając. Z ciekawym zakończeniem, by sięgnąć po następny tom.

Pierwsza część książek o tematyce BDSM .

Jak na "erotyk dark" może być, chociaż to bardziej erotyk w wersji porno niż dark. Około 80% akcji to perwersyjny sex pomiędzy głównymi bohaterami. Jeśli lubicie klimaty pana i niewolnicy to satysfakcja gwarantowana. Dla mnie to już było za dużo... Ellie trochę za szybko się poddała, zabrakło mi u niej "pazura", a co do Kayne... no cóż, biorąc po uwagę kim na prawdę był, to mógł to rozegrać inaczej, nie serwując całego upokorzenia Ellie. No ale wtedy nie było by perwersji, a Kayne to facet, którego zdecydowanie kręcą uległe. Zakończenie fajne, przyznam się, że tego się nie spodziewałam, miałam nie sięgać po drugi tom, no ale skoro tak się sprawy potoczyło to chyba dziś zacznę.

Sięgnęłam po ''Owned'' zachęcona pochlebnymi opiniami, ale musiałam chyba czytać zupełnie inną książkę, bo powiedzieć, że się zawiodłam to jakby nic nie powiedzieć. Większego gniota dawno nie czytałam. Oprócz końcówki przez większość czasu NIC, PRAKTYCZNIE NIC SIĘ NIE DZIEJE. Tylko seks, seks i jeszcze więcej seksu. Ile można? Miałam dość gdzieś tak w połowie. Nie idzie się doszukać żadnej głębszej relacji między głównymi bohaterami. Nie liczcie na to. Ja żałuję, że poświęciłam na ten twór swój czas.

• Dark
  • Erotyk