Pełna wiara w siebie Poznanie tajemnicy

Wydawnictwo: StudioEMKA
hobby

Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, która, twoim zdaniem, prowadzi donikąd, jeśli czujesz się nie najlepiej i podchodzisz do życia bez entuzjazmu, bez pewności siebie, to właśnie trafiłeś na książkę odpowiednią dla ciebie. Jeżeli brzydzi cię twoja własna mierność i nie chcesz dalej dryfować bezwładnie, to na stronach tej książki znajdziesz nowy przepis na życie. Jeżeli potrafisz się otworzyć na nowe pomysły, wartości i idee, to odkryjesz, jak można systematycznie przewartościować swe procesy myślowe, aby obudzić w sobie nowe JA. Nie ma znaczenia, kim jesteś, co robisz lub jaka jest twoja sytuacja życiowa możesz osiągnąć pełną wiarę w siebie. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Zbir | 2015-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2015

Książa jest lekka, ciekawa i inspirująca. Przez ostatnie kilka dni czułem jak dawała mi otuchy w trudnych chwilach. Autor mówi w niej wiele o samoświadomości nie tylko własnej, ale także reszty osób. Namawia, aby pamiętać o tym, że każdy z Nas ma w bardzo różny sposób ją ukształtowaną, więc nie zawsze ludzie muszą mieć tak złe intencje jak nam się to może wydawać.
Nasza rzeczywistość przedstawiona jest niejako w krzywym zwierciadle.
Świat otaczający każdego z Nas jest zniekształcony w bardzo rożny sposób przez wydarzenia z dzieciństwa oraz powszechnie panujące przekonanie o braku sprawczości, które tak gorliwie pielęgnujemy nie tylko my sami, ale ludzie wokół Nas.
Jest tutaj nieco mowy o świadomości, podświadomości oraz nadświadomości, której autor przypisuje cechy nadnaturalne. Opisuje nadświadomość w bardzo duchowy sposób. Namawia do częstego odwoływania się do jej mądrości, np. poprzez medytację.
Książka podzielona jest na 15 części: wstęp oraz 14 mini działów, które dosłownie...

Sabrina | 2010-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2010

Rewelacja. Jedna z tych książek, po których człowiek ma całą masę refleksji nad własnym życiem i mnóstwo energii do tego, by coś w tym życiu zmienić.

Ania | 2014-01-20

Relacyjna książka dzięki , której rozpoczęłam zmiany. Pozycja dla osób , które wiecznie dają się wykorzystywać , stawiają zawszę innych ponad siebie.Ta książka to pierwsze kroki do szacunku dla własnej osoby i nauki miłości i asertywności.
Warto od niej zacząć zmianę i pracę nad samym sobą w drodze do szczęśliwego życia.
Polecam :)

Adam | 2013-03-20

Super książka. Zgadzam się z wszystkimi teoriami opisanymi w tej książce, autor naprawdę wie o czym pisze. Książka daje do myślenia i myślę że spokojnie może pomóc osobie która naprawdę chce podjąć się wprowadzania zmian w swoje życie. Książka fajnie napisana, konsekwentnie bym powiedział i bardzo przystępna w zrozumieniu. Sądzę że warto przeczytać więcej niż raz.

Jarold86 | 2017-01-02

Świetny poradnik,po przeczytaniu można wiele wyciągnąć i czegoś się dowiedziec dlaczego tak się czujemy.Można wracać do tej książki

Basia | 2017-02-16
Barteklowca | 2016-11-06