Pełna wiara w siebie Poznanie tajemnicy

Robert Anthony Wydawnictwo: StudioEMKA hobby
StudioEMKA
hobby
1996-01-01

Świetny poradnik,po przeczytaniu można wiele wyciągnąć i czegoś się dowiedziec dlaczego tak się czujemy.Można wracać do tej książki

Książa jest lekka, ciekawa i inspirująca. Przez ostatnie kilka dni czułem jak dawała mi otuchy w trudnych chwilach. Autor mówi w niej wiele o samoświadomości nie tylko własnej, ale także reszty osób. Namawia, aby pamiętać o tym, że każdy z Nas ma w bardzo różny sposób ją ukształtowaną, więc nie zawsze ludzie muszą mieć tak złe intencje jak nam się to może wydawać.
Nasza...

Relacyjna książka dzięki , której rozpoczęłam zmiany. Pozycja dla osób , które wiecznie dają się wykorzystywać , stawiają zawszę innych ponad siebie.Ta książka to pierwsze kroki do szacunku dla własnej osoby i nauki miłości i asertywności.
Warto od niej zacząć zmianę i pracę nad samym sobą w drodze do szczęśliwego życia.
Polecam :)

Super książka. Zgadzam się z wszystkimi teoriami opisanymi w tej książce, autor naprawdę wie o czym pisze. Książka daje do myślenia i myślę że spokojnie może pomóc osobie która naprawdę chce podjąć się wprowadzania zmian w swoje życie. Książka fajnie napisana, konsekwentnie bym powiedział i bardzo przystępna w zrozumieniu. Sądzę że warto przeczytać więcej niż raz.

Rewelacja. Jedna z tych książek, po których człowiek ma całą masę refleksji nad własnym życiem i mnóstwo energii do tego, by coś w tym życiu zmienić.

• Rozwój osobisty
  • Rozwój