Firefight

Okładka książki Firefight Brandon Sanderson
Okładka książki Firefight
Brandon Sanderson Wydawnictwo: Delacorte Press Cykl: Mściciele (tom 2) fantasy, science fiction
Mściciele (tom 2)
Firefight
Delacorte Press
2015-01-06
2015-01-06

Okładka książki Lux Steven Bohls, Brandon Sanderson
Lux Steven Bohls, Brand...
Okładka książki Pomruki Burzy Robert Jordan, Brandon Sanderson
Pomruki Burzy Robert Jordan, Bran...

storytel

storytel

Bardzo dobra kontynuacja. Trzyma poziom jedynki.

Bardzo dobra kontynuacja. Trzyma poziom jedynki.

Moim zdaniem najlepsza książka z całej serii.

Moim zdaniem najlepsza książka z całej serii.

W porządku historia do posłuchania w tle :-)

W porządku historia do posłuchania w tle :-)

Spoko, bez wielkiego szału, ale dobra i warta do przeczytania :) Były zastoje, przeciągnięte momenty, kilka rzeczy mi się nie spięło, ale zakończenie wymiata.
Szkoda, że było mniej humoru niż w pierwszej części. Epickie porównania Davida wjechały ze trzy razy tylko. Świetna koncepcja na moce epika Światło poranka <3
No i motyw z Calamity...
Zabieram się od razu za Calamity (tom 3) ;)

No i motyw z Calamity...
Zabieram się od razu za Calamity...

Prawdopodobnie moja ulubiona część z całego cyklu. Ciekawe postacie, fantazmagoryczny świat przedstawiony i szokujące zaskoczenie.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że ta historia lepiej wypadłaby na ekranie ze względu na bardzo kolorowy i plastyczny świat. Dobrze się bawiłam, czasem uśmiechnęłam, odpoczęłam.

Drugi tom przyjemnej młodzieżówki - czyta się szybko, napisana sprawnie. Jako przerywnik w cięższych klimatach idealna.

Szybka rozrywka, bardzo pomaga, nie tylko dla młodzieży. :)

Szybka rozrywka, bardzo pomaga, nie tylko dla młodzieży. :)

Drugą część cyklu Mściciele, wciągnąłem raczej z ciekawości niż ochoty. Główny bohater wciąż jest irytujący i chyba nawet głupszy niż pierwszej odsłonie. Cały świat jest naciągany i się nie klei, bohaterowie są płascy niczym plecy modelki, a zwroty akcji przewidywalne jak kłamstwo trzy latka.

• Audiobooki