Sny na jawie

Okładka książki Sny na jawie Diana Palmer
Okładka książki Sny na jawie
Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
Dream's end
Harlequin Polska
2015-04-10
2015-04-10
Anna Cicha
ranczo posada opinia życzliwość romans miłość

Miła, krótka lekturka dla kobiet.
Idealna na jeden samotny wieczór
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią na blogu:

Miła, krótka lekturka dla kobiet.
Idealna na jeden samotny wieczór
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią na blogu:

W sumie zbyt wiele po harlequinach Diany Palmer nie ma co sie spodziewać. Utarty schemat - albo tajny agent/najemnik albo ranczer i koniecznie młoda dziewica. Tym razem trafiamy na ranczera i standardowa cnotka wychowana przez surowa matkę. Pare śmiesznych tekstów ale poza tym to lektura na dwie godzinki.

Ksiazka fajnie napisana, yroche snieszna troche wzruszajaca ale jak najbardziej nadajaca sie na wieczor

Bohater i bohaterka są nie do zniesienia. Z głupszymi już dawno się nie spotkałam.

Sama nie wiem co to było. Przeczytałam kilka komentarzy i pomyślałam sobie: no tak, nie ma jak nasza „Palmerka”, ale było to niestety jeszcze gorsze doświadczenie niż z niektórymi innymi jej książkami. Prawie nic ciekawego się nie dzieje, główna bohaterka jest po prostu głupia (mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale to moja subiektywna opinia),a z kolei główny bohater jest tak denerwujący i arogancki, że tylko zdzielić go butem w tą pustą czaszkę. No nic, można przeczytać w jeden wieczór, ale polecam tylko komuś, kto naprawdę nie ma co z czasem zrobić. I żeby nie było – przeczytałam sporo książek Pani Palmer, ale ta w ogóle do mnie nie przemawia. Chyba najbardziej za sprawą kreacji bohaterów, których zachowanie tylko irytuje i zmienia się tak szybko, jak u przysłowiowej chorągiewki ;)

Naiwne bzdury, ale przynajmniej można się pośmiać. Główny bohater - koszmarny(zero lukru, same wady),co jest jedynym przełamaniem banalu takich historii.

Na półkach: , , , , , ,

Diana Palmer - "Sny na jawie"/"Dream's end"

Eleanor (21) + Curry (35)

*1980

Diana Palmer - "Sny na jawie"/"Dream's end"

Eleanor (21) + Curry (35)

*1980

• Harlequin
  • Diana Palmer
  • Romans
  • 2015

Dodaj cytat z książki Sny na jawie