Supermisiek

Wydawnictwo: Egmont Polska

Misiek, znany również jako Farley Drexel Hatcher, w przyszłości chce zostać ptakiem. Ale dla swojego starszego brata Petera jest tylko jednym wielkim utrapieniem. Szóstoklasista Peter Hatcher ciągle ma jakieś problemy. Młodszy braciszek już i tak nieźle daje mu w kość, a na horyzoncie pojawiły się nowe kłopoty. Jego rodzice postanowili na cały rok przeprowadzić się do New Jersey. Co więcej, mama Petera niedługo urodzi dziecko. Jeden Misiek w rodzinie to już i tak za dużo. Peter nie wie, jak sobie poradzi z dwoma.

Mirella19985 | 2013-04-23
Przeczytana: luty 2011

Książka dla dzieci bardziej.

ZuzannaMellark | 2015-12-23
Przeczytana: 2011 rok