Sieć. Badanie ukrytej infrastruktury rzeczywistości

Tłumaczenie: Dariusz Rudziński
The Grid: Exploring the Hidden Infrastructure of Reality
poradniki
Precious

Fascynująca i intrygująca wyprawa po rozległej Sieci – niewidzialnej infrastrukturze równoległych wszechświatów, odmiennych wymiarów oraz wielorakich sfer, obejmująca także różnorodne warstwy świadomości, które absorbują umysł i pobudzają wyobraźnię! Niniejsza publikacja to mocny kontrargument na twierdzenia racjonalistów, że istnieje tylko to, co można dotknąć, zmierzyć i powielić! Tu...

Niniejsza publikacja to mocny kontrargument na twierdzenia racjonalistów, że istnieje tylko to, co można dotknąć, zmierzyć i powielić! Tu rzeczywistość tworzą: materia, duchy, anioły, kosmici, zjawiska z pogranicza fizyki kwantowej, biologii, neurobiologii, metafizyki – nawet zjawiska paranormalne.

Ta książka uczy, jak uzyskać do nich dostęp, rozwinąć zdolności psychiczne i poprzez głęboką medytację wejść w odmienne stany świadomości!

źródło opisu: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/siec/

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/siec/

Shetani | 2015-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2015

Na naszym rynku pojawia się coraz więcej książek o otaczającej nas rzeczywistości. Czy faktycznie jest ona taką, jaką ją widzimy? Czy poza tą jedną płaszczyzną postrzeganą przez nasze oko nie ma nic więcej? Teoretycznie wydawałoby się, że jeżeli czegoś nie widzimy to tego nie ma, ale osobiście nie raz przekonałam się o błędności takiego podejścia do życia. Ukryte wymiary i odmienne poziomy istnienia są czymś, co stara się powoli udowodnić nawet nauka. Przestaje to więc być kwestią wiary, a zaczyna być kwestią wiedzy.
Marie D. Jones i Larry Flaxman przedstawiają świat jako rozległą Sieć, w której wszystko jest ze sobą połączone. Nie tylko na tym poziomie rzeczywistości, ale również na każdym innym. Wniosek z tego jednoznaczny: skoro jesteśmy połączeni z innymi wymiarami, to na pewno możemy się do nich dostać. Tak, możemy. Pozostaje tylko kwestia tego, w jaki sposób. O tym autorzy nie zapomnieli i w ich książce możemy znaleźć kilka sposobów, aby to osiągnąć. Właściwie są to metody...

Qulturasłowa | 2015-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2015

W Sieci
Od zarania dziejów filozofowie czy naukowcy zadają pytania o naturę rzeczy, o wszechświat i jego tajemnice. Pomimo prowadzonych badań, rozwoju technologicznego, otaczająca nas rzeczywistość wciąż pozostaje otoczona nimbem tajemnicy. Być może nieco światła na tę kwestię, rzuci nowa koncepcja rzeczywistości, traktująca ją jako Sieć. W krótkim czasie to nowe spojrzenie okazało się na tyle popularne, że badacze formułujący te ideę, postanowili wznieść się na wyższy poziom, tworząc zaawansowany model, precyzyjnie opisujący infrastrukturę rzeczywistości.
„Sieć jest jednocześnie mocą i źródłem każdej energii, materii oraz formy” – czytamy w książce Marie D.Jones i Larry`ego Flaxmana „Sieć. Badanie infrastruktury rzeczywistości”. Opublikowana nakładem wydawnictwa ILLUMINATIO pozycja, to wciągająca choć dość trudna lektura, która zadowoli osoby zainteresowane kwestiami istnienia innych wymiarów czy wchodzenia odmienne stany świadomości. Stosunkowo wąska grupa odbiorców pozwoliła na...