Живая еда или почему коровы хищники
poradniki
Shojin

Jest to najlepsza książka o odżywianiu człowieka, napisana prostym i dostępnym językiem. Autor Paweł Sebastjanowicz zebrał wyniki badań wielu znanych naukowców z całego świata, aby udowodnić swoją teorię o tym jak człowiek powinien się odżywiać. Tematyka książki i zagadnienia w niej poruszane: Odżywianie się człowieka w zgodzie z naturą i potrzebami jego układu pokarmowego. Weganizm,...

Tematyka książki i zagadnienia w niej poruszane:

Odżywianie się człowieka w zgodzie z naturą i potrzebami jego układu pokarmowego. Weganizm, witarianizm.

Książka jest adresowana dla osób, które poszukują wiedzy o zdrowym odżywianiu się surowym roślinnym pożywieniem, o tym jak zachować zdrowie i energię życiową do późnej starości, jak pozbyć się wielu chorób cywilizacyjnych za pomocą takiego odżywiania się, które jest najbardziej odpowiednie dla człowieka.

Zebrane w niej wyniki badań wielu znanych naukowców z całego świata przedstawiono w dostępnej i łatwej do czytania formie.

Książka napisana prostym językiem, tłumaczy trudne pojęcia w sposób dostępny dla ogółu.Tłumaczy w jaki sposób odbywa się w organizmie trawienie, jest to wiedza, którą powinni posiadać wszyscy naukowcy, lekarze i każdy człowiek, który pragnie być zdrowym.

źródło opisu: http://allegro.pl/zywe-jedzenie-albo-dlaczego-krow...(?)

źródło okładki: http://allegro.pl/zywe-jedzenie-albo-dlaczego-krow...»

mumbi | 2017-04-22
Przeczytana: luty 2017

Rewelacyjna i rzetelna książka. Odpowiada również na pytanie skąd b12 u kogoś kto nie jada produktów odzwierzęcych (na końcu są źródła i linki do badań).
Pięknie napisane! Polecam! WItarianizm jest dla wszystkich. Prosto z natury!

Kinia | 2017-02-22

Duża motywacja do najlepszej zmiany swojego życia poprzez odpowiednie odżywianie. "Must have" w każdym domu zamiast encyklopedii zdrowia! :)

| 2015-11-21

Książka, która odpowiada na wszystkie pytania stawiane przez początkujących witarian. Tłumaczy ona pojęcie, którego współczesna medycyna nie wyjaśnia dokładnie – czyli to, w jaki sposób odbywa się trawienie w organizmie człowieka. Autor doskonale wyjaśnia, dlaczego najlepszym dla człowieka sposobem odżywiania się jest spożywanie wyłącznie surowych pokarmów roślinnych.

Aryman | 2016-03-13

Zapoczątkowało mój witarianizm, świetna