Dalej już nic tom 3. Pisma - Teksty z lat 1985-1990

Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich

Tom trzeci, oprócz utworów z ostatnich pięciu lat życia Kantora, zawiera również teksty rozproszone, publikowane w latach 19461990, ale nigdy nie włączone przez autora do żadnego z przygotowywanych przezeń wyborów własnej twórczości. Znajdą się tu teksty towarzyszące kolejnym spektaklom teatru Cricot 2 i cricotageom , obrazom z wieloletniego cyklu Dalej już nic, sympozjom i cricotowym festiwalom, a także narodzinom i trwaniu Cricoteki własnego muzeum Kantora.

Maria | 2012-03-06
Dominika Sułtan | 2016-06-01