Odwaga dla początkujących

Tłumaczenie: Karen Harrington
Wydawnictwo: YA!
Courage for Beginners
Mirror_of_soul

Mysti ma 12 lat i bujną wyobraźnię. Kocha książki i dobre dowcipy. Wymyśla historie, w których jest śmiałą i przebojową bohaterką. Rzeczywistość jednak nie rozpieszcza dziewczyny: mama cierpi na agorafobię, tata ulega wypadkowi, a na Misty spada ciężar opiekowania się rodzicami i młodszą siostrą. Na domiar złego najlepszy przyjaciel Misty zaczyna udawać, że jej nie poznaje…

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/odwaga-dla-poczatkujacych.html

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/odwaga-dla-poczatkujacych.html

kryloc | 2016-09-12
Przeczytana: 06 września 2016

Nadspodziewanie ciekawa - sposób narracji, problemy gimnazjalistki w szkole i zderzenie z realem poza nią. Ciekawa i fajnie napisana.

Bloody Thoughts | 2016-01-28
Na półkach: Przeczytane, 3⭐, 2016
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Spodziewałam się ZUPEŁNIE CZEGOŚ INNEGO. O wiele lepiej byłoby, gdyby główną bohaterką "Odwagi dla początkujących " była matka Mysti Murphy
Wolałabym poznać tę historię z jej punktu widzenia. Niczego nie wyniosłam z tej książki. Szybko się czyta, ale nie jest ciekawa. Plusem jest to, że miejscami podobał mi się styl pisania Karen Harrington

Czytajka | 2015-08-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 5/10, 2015 rok
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Przeczytałam i oceniam ta książkę na spoko. :D
Nie trafiła do mnie, ni mam pojęcia co autorka chciała przekazać oprócz tego, ze młodzież powinna być bardziej samodzielna, bo mogą przyjść złe chwile i, ze nasi ,,przyjaciela" mogą zamienić się za jakiś czas w najgorszych wrogów.
Ale nie należy tez do najgorszych.

sanki | 2015-07-28
Przeczytana: 08 sierpnia 2015

Okładka bardzo przyciąga, historia mniej...

MagicAtena | 2015-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2015

Ta książka z narracją pierwszoosobową jest bardzo interesująca. Miło się ja czyta. Polecam wszystkim!