Japońskie samoloty marynarki 1912 - 1945

Wydawnictwo: Lampart
historyczna

Pierwsze tego typu opracowanie w Polsce. Książka obejmuje nie tylko samoloty znane, lecz także i te, które produkowane były w pojedynczych egzemplarzach, czy też tylko pozostały na deskach kreślarskich. Cześć z nich jest opisana po raz pierwszy poza Japonią. Zaprezentowano wszystkie typy samolotów używanych przez japońskie lotnictwo morskie. Całość poprzedzona obszernym wstępem historycznym stanowi kompendium wiedzy na temat lotnictwa japońskiego. Dodatkowym walorem książki są liczne rysunki opracowane o najnowsze źródła japońskie i plansze barwne.

Raduss | 2015-12-31
Maciek1988 | 2016-07-30