Ao No Exorcist 7

Cykl: Ao no Exorcist (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Ao No Exorcist 7
komiksy
raven

Mamushi i Todo zdobywają w końcu także drugie oko Nieczystego Króla. Ze skompletowaną parą oczu udają się w góry, do świątyni Fudobu - poprzedniej siedziby sekty Myoda. Czemu akurat tam? Co planuje zrobić z nimi Todo? I jaką tajemnicę skrywa ojciec Bona?

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

Wkp | 2018-10-16
Przeczytana: 14 października 2018

KATASTROFA NADCIĄGA

Długi wątek w "Ao no Exorcist" trwa. I trwa też znakomita zabawa, jaką oferuje seria. Wszystko jest tu na swoim miejscu, wszystko jest takie, ja być powinno. Jeżeli wiecie co to shounen, lubicie historie tego typu i szukacie dobrych ich przedstawicieli, ta manga będzie dla Was strzałem w dziesiątkę i przygodą, której szybko nie będziecie chcieli zakończyć.

Uwięziony Rin zaczyna poznawać przeszłość dzięki listowi, jaki pozostawił mu Tatsuma Suguro. Z niego własnie dowiaduje się o relacjach, jakie przywódcę sekty łączyły z jego „ojcem”. Jakie jeszcze jednak sekrety skrywa tamten czas?
Tymczasem Mamushi i Todo zdobywają w końcu drugie oko Nieczystego Króla, a także trafiają do miejsca gdzie przetrzymywane jest jego ciało. Sytuacja staje się jednak nieciekawa, kiedy i dla Mamushi wszystko przybiera nieoczekiwany obrót. Gdy wydarzenia zaczynają zmierzać do coraz bardziej katastrofalnego finału, przyjaciele w końcu decydują się zapomnieć o tym, co było i przyjść z...

patusia_dorota | 2015-03-14
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2014
Przeczytana: 20 października 2014

Uwolnienie nieczystego króla
Drugą z przedstawionych w zestawieniu mang jest "Ao no exorcist" tom 7. Kazue Kato od tomu piątego rozpoczęła wątek z nieczystym królem, który w tym tomie nie ma jeszcze rozwiązania, ale nareszcie wydarzenia doprowadziły do starcia.

Todo spowodował uwolnienie nieczystego króla poprzez dołączenie mu jego oczu, teraz demon rośnie w siłę. Najwyższy kapłan sekty Myoda chcę sam stawić mu czoło, a właściwie nie sam, a z pomocą chowańca Karury, inaczej Feniksa. Dzięki temu, że napisał list do Rina poznajemy jego sekrety i tajemnice zakonu, który dotąd był dla czytelnika ogromną zagadką.

Tom przyniósł więc wiele odpowiedzi i naprawdę dużą ilość akcji, każda strona obfituje w starcia i potyczki lub w odkrywanie dawnych sekretów i historii. Bohaterowie wciąż się rozwijają, ukazują swoje nowe oblicza. Rin, mój ulubiony i przy okazji główny bohater, musi zmierzyć się ze swoimi słabościami i spróbować odzyskać zaufanie przyjaciół, którzy wciąż widzą w nim syna...

Heroine | 2016-07-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi
Przeczytana: 14 lipca 2016
EmilyStrange | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Arc z Nieczystym Królem powoli zaczyna mnie nudzić i mam nadzieję, że w kolejnym tomie się skończy, a autorka zaserwuje nam coś nowego. Bardzo chciałabym aby było więcej Yukio.

Paulina | 2018-11-20
Na półkach: Manga., Przeczytane