Ao No Exorcist 25

Waneko
2020-11-06
2020-11-06
Lucyna Wawrzyniak
Fantasy Przygodowe Shounen; Anioły/demony Magowie/czarownice Uczniowie/studenci magia

Świetna Manga, fabuła od początku zaskakuje I wciąga przez co nie mogę oderwać się od czytania. Jestem szczerze ciekaw jak dalej się to potoczy, co autor nam zaprezentuje i jak rozwinie cały świat Przedstawiony. Zapraszam też na swojego bloga https://okonapopkulture.blogspot.com/

Dwudziesta piąta odsłona mangowej serii, jest ostatnią częścią wielorozdziałowej podróży po sekretach przeszłości. Ujawnione zostają tutaj wszystkie najważniejsze szczegóły „błękitnej nocy” i początkowe następstwa tego zabójczego wydarzenia. Ilość odsłoniętych tutaj faktów jest naprawdę imponująca. Wszystko jednak jest na tyle istotne dla całej historii, że nie można podać żadnych szczegółów, aby nie psuć nikomu scenariuszowej niespodzianki. Fanów serii można jedynie zapewnić, że na ponad 250 stronach mangi, autor umieścił trudną i momentami wręcz skrajnie emocjonalną treść, która będzie dla czytelnika nie tylko porywająca, ale również pod wieloma aspektami zachwycająca. Kluczowym i finałowym wątkiem tomiku jest powrót Rina do teraźniejszości i konieczność konfrontacji z bratem.

Na półkach: , , , ,

KONIEC PRZESZŁOŚCI

Pół roku oczekiwania i wreszcie jest. Dwudziesty piąty tomik „Ao no Exorcist” sporo kazał na siebie czekać, ale jak zawsze było warto. Bo nie oszukujmy się, ale choć ta seria złożona jest z samych gatunkowych schematów, rewelacyjne wykonanie sprawia, że to jeden z najlepszych shounenów na rynku i ile podobnych opowieści byście nie czytali, dzieło Kazue Kato koniecznie powinniście poznać. I to jeszcze jak.

Wydarzenia pędzą na złamanie karku, kiedy nadchodzi Błękitna Noc. Gdy Yuri wydaje się na świat Yukio, zaczynają się problemy, bo dziecko nie oddycha. Wszystko to obserwuje Rin, który w końcu poznaje całą prawdę, ale co mu ona da? Co zmieni? I jakie będą konsekwencje wszystkich tych wydarzeń?

KONIEC PRZESZŁOŚCI

Jeden z najlepszych tomów. Autorka zagrała na moich uczuciach jak na skrzypcach. Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak popłakałam nad mangą. Rewelacja. Z tomu na tom coraz bardziej chwyta za serce. Najlepsza seria jaką czytałam.

Cudowne podsumowanie całych wydarzeń z przeszłości :) Cały ten wątek, tak bardzo mi się podobał.

Dodaj cytat z książki Ao No Exorcist 25