Play

Okładka książki Play Kylie Scott
Okładka książki Play
Kylie Scott Wydawnictwo: St. Martin's Griffin Cykl: Stage Dive (tom 2) literatura piękna
Stage Dive (tom 2)
Play
St. Martin's Griffin
2014-03-25
2014-03-25

Druga część losów członków grypy muzycznej. Mall to ten najzabawniejszy z guru. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do zabawy. Spotyka na jednej z imprez Annie, której los nie oszczędza. Jej współlokatorka wyprowadza się i zostawia ja na lodzie. I tylko Mall mógł połączyć ich losy, w taki sposób aby oboje mogli sobie pomóc. Ta historia niestety również nie okaże się łatwa i usłana różami, ale gwarantuje świetny czas i dobrą zabawę 🙂 polecam.

Drugi tom jeszcze lepszy niż pierwszy. Polubiłam Anne i Mala wspaniała para. Dialogi niesamowite uśmiałam się nie raz. Polecam.

Mal jest nieziemski i szalony. Kocham

Mal jest nieziemski i szalony. Kocham

Kolejna zabawna i lekka część serii. Polecam, książka pełna zabawnych fragmentów 😁

Sto razy lepsza niż pierwszy tom! Nie zrozumcie mnie źle, podobała mi się tamta historia, ale czegoś zabrakło i nie kliknęło. Mal i Anne to postacie, które o wiele bardziej do mnie przemówiły i które pokochałam od pierwszego zdania! Są zabawni, cudownie pokręceni i obserwowanie rozwijającej się relacji sprawiało mi mnóstwo radości.

Do tego ten humor! Nie mogłam przestać się uśmiechać i parskać pod nosem! Tym razem totalne Love ❤️

Do tego ten humor! Nie mogłam przestać...

Uwielbiam Mala i Anne. Wybuchową z nich para trzeba przyznać. Szybka akcja to chyba znak rozpoznawczy tej serii. Tu nic nie jest wolo rozwijającą się akcją, dodatkowo Mal wprowadza niezły zamęt aż mi się w głowie kręciło. Kocham. Polecam.

Bardzo fajna,polecam

Bardzo fajna,polecam

Mal był tak pozytywnie zakręcony, że praktycznie przez cały czas uśmiech nie schodził z twarzy 😄
Seria jest mega 🔥

Seria jest mega 🔥

Dla mnie lepsza niż tom pierwszy. Słowotok Mala bawił mnie okrutnie 😉

Dla mnie lepsza niż tom pierwszy. Słowotok Mala bawił mnie okrutnie 😉

Play opowiada historię Malcolma i Annie. Kocham Mala, nie da się go nie kochać. Jego dziecinność, jego komiczne podejście do niemal wszystkich sytuacji, jego wrodzony luz- nie da się go nie polubić, to naprawdę fantastyczny, choć szalony, facet. Z drugiej strony ma serce na dłoni i już w poprzedniej części pokazał jaki z niego dobroduszny facet biorąc pod uwagę jego zachowanie w stosunku do Evie. Nasi bohaterowie tym razem nie biorą ślubu, a decydują się na udawany związek. Annie potrzebuje współlokatora, Mal potrzebuje kobiety co by zmienić swój wizerunek i zadowolić Mamę, którą kocha nad życie. Ale gdy udawanie przechodzi na coraz bardziej poważne tory i granica zaczyna się zacierać.. cóż, nawet tak ciekawa postać jak Mal może się w końcu pogubić. Jednak historia Mala i Annie, ich wspólnej drogi ku przyszłości, którym towarzyszą przekomarzanie, śmiech (dużo śmiechu!) ale też i łzy i tragedie jest jedyna w swoim rodzaju. Mal ratuje Annie wielokrotnie, czy ona też zdoła go uratować? Świetna para, wspaniale poprowadzona opowieść, przy której nie można się nudzić, a przy okazji gdzieś między wersami pokazuje, że nawet największy klaun ma swoje problemy i nie wie jak im zaradzić.Te dwa tygryski to prawie moja ulubiona para z wszystkich części ;-)

• Muzycy
  • Przeczytane 2018