Kłamstwo doskonałe

Okładka książki Kłamstwo doskonałe Sara Shepard Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Kłamstwo doskonałe
Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: The Lying Game (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Mariusz Gądek

Coraz bliżej celu

Nie mogę dać mniej gwiazdek niż 10

Nie mogę dać mniej gwiazdek niż 10

Choć już w połowie domyśliłam się, jak ona się skończy, to mimo to była to naprawdę fajna pozycja. Szybko się czyta i już nie mogę doczekać się czytania kolejnego tomu.

Różnice między książką a serialem stają się coraz większe.
Zakończenie czwartej części jest dość zaskakujące 8-)

Różnice między książką a serialem stają się coraz większe.
Zakończenie czwartej części jest dość zaskakujące 8-)

Bardzo mi się podobała, dużo akcji, bez zbędnych opisów mało istotnych informacji. Trzyma w napięciu i ujawnia w ostatnim momencie zwrot akcji, dzięki któremu sięgnę po następną część!

Bohaterowie:6/10

Akcja:6/10
Sposob pisania autorki:6/10
Okładka: 6/10
Kreatywność 6/10

Historia jest bardzo ciekawa, a wątki dobrze prowadzone.
Dużym minusem książki jest jednak to, że jak tylko pojawiają się jakieś nowe podejrzenia to bohaterka tak się nakręca, że zmienia wersje co kilkadziesiąt stron i jest przekonana o swojej racji, co jest dość denerwujące.

Historia jest bardzo ciekawa, a wątki dobrze prowadzone.

Co raz bardziej wciągająca seria 😁

Co raz bardziej wciągająca seria 😁

Kłamstwa ranią.
Ale czasem prawda bywa jeszcze boleśniejsza...

Kolejna część przygód Emmy, która żyje życiem swojej zmarłej siostry bliźniaczki, próbując naleźć jej mordercę. Co właściwie stało się tamtej tragicznej nocy w kanionie? Jaki związek z tym ma adoptowany ojciec bliźniaczek? W tej części to on jest głównym podejrzanym i na jego osobie koncentrują się podejrzenia Emmy. Dziewczyna nie chce wierzyć, że mógłby on zrobić krzywdę Sutton, ale jest tak wiele niejasności, pośród których rozmywa się prawda...

Kłamstwa ranią.
Ale czasem prawda bywa jeszcze boleśniejsza...

W tej części zdecydowanie zostałam zaskoczona. Nie przypuszczałam, że Rodzice Sutton skrywają taką tajemnice. Jak każda z części do tej pory zostawia nas ona z domyśleniami. Jest dobrą książką na odstresowanie. Dobry przerywnik od cięższych tematów.

Po tym tomie mówię ostateczne NIE serii "The Lying Game". Końcówka tej książki nie przemawia do mnie i momentalnie straciłam ochotę na następne części serii. Szkoda marnować czas na takie byle co, skoro jest wiele innych, o wiele lepszych lektur do pochłonięcia.

Dodaj cytat z książki Kłamstwo doskonałe