Perfekcyjne

Okładka książki Perfekcyjne
Sara Shepard Wydawnictwo: Moondrive Cykl: The Perfectionists (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
The Perfectionists (tom 1)
The Perfectionists
Moondrive
2016-12-18
2016-12-18
Data 1. wydania:
2014-10-01

To jest moja pierwsza książka tej Autorki i od razu bardzo przypadła mi do gustu jako łatwa i zajmująca historia, przy której można się oderwać, po dniu domowych obowiązków.

Na półkach: , , , ,

Chyba za długo zwlekałam z przeczytaniem tej książki. Była dość nudna, czasem fajna, ale jednak w głównej mierze po prostu nudna.

Kolejna seria autorstwa Sary Shepard. Połączenie "Pretty little liars" i "The lying game". Może i nie jest to wielce ambitna literatura, ale jak zawsze w przypadku tej autorki czyta się przyjemnie. Jestem ciekawa dalszych części.

Książka dla młodzieży. Ale ogólnie fajnie przyjemnie się czyta i szybko. Napewno sięgnę po kolejną część. Polecam

Sara Shepard w swojej kolejnej serii nie zachwyca nowością. Autorka powieliła schemat, który już znamy z jej wcześniejszych książek. Nie jest to więc nic odkrywczego w twórczości Shepard. Jeśli jednak komuś podoba się taki koncept to autorka z pewnością postarała się o zapewnienie czytelnikowi dobrej i lekkiej rozrywki, ponieważ czy książce nie sposób się nudzić.
Historia...

Mam wrażenie, że Sara Shepard ma utarty schemat, który stosuje w większości swoich książek. Co prawda czytałam tylko 2 tomy ,,Pretty Little Liars", ale za to serię ,,The Lying Game" już w całości. Śmiało mogę stwierdzić, że te wszystkie książki są prawie identyczne. W każdej mamy kryminalną sprawę - morderstwo, zaginięcie. Mamy również przyjaciółki (lub jedną osobę), które...

Niedawno dość głośna była seria Pretty Little Liars Sary Shepard. Nie czytałam żadnej z części. Postanowiłam jednak sięgnąć po "Perfekcyjne".

Ava, Mackenzie, Caitlin, Julie i Parker to nastolatki w ostatniej klasie szkoły średniej. Każda z nich ma swoje zmartwienia związane z rodziną czy wyborem studiów.Ale mają też problemy w grupie rówieśniczej za sprawą Nolana...

Historyjka zdecydowanie dla młodszego czytelnika. Ale akcja płynie wartko, szybko się czyta. Bohaterowie wyraziści. Zdecydowanie nabrałam ochoty na tom II.

Mam wrażenie, że już czytałam tę historię, jednakże książkę dobrze mi się czytało, i traktuje ją jako osuszacz łez na zakończenie przygody z serialem (który oglądałam od gimnazjum, a już zaczynam studia magisterskie) oraz na zakończenie przygody z serią PLL (którą czytałam odkąd ją wydano). Sara pisze naprawdę dobre książki dla młodzieży- lekkie, i przyjemne. Tu się nic nie...

Ava, Julie, Caitlin, McKenzie, Parker - pięć przyjaciółek, tajemnicza śmierć najpopularniejszego faceta w szkole, który choć bogaty i przystojny miał tyle samo przyjaciół co wrogów, przystojny młody nauczyciel... to już było? kopia pretty little liars? Może trochę, jednak dla mnie to nowa ciekawa, zgodna
z koncepcją pisania Sary Shepard opowieść, o przyjaźni, miłości,...

• Chcę w prezencie
  • 2017