Przebudzenie

Okładka książki Przebudzenie Patricia Coughlin
Okładka książki Przebudzenie
Patricia Coughlin Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Super Romans literatura obyczajowa, romans
Harlequin Super Romans
The Awakening
Harlequin
1995-01-01
1995-01-01
Przebudzenie

Sara i Flynn różnią się od siebie niemalże pod każdym względem, każde z nich prowadzi odmienny tryb życia, jednak coś popycha ich ku sobie.
Sara - stateczna, niepewna siebie, o niskiej samoocenie, można by rzec "szara myszka", prowadzi jednostajne, uporządkowane życie w, którym nie ma miejsca na spontaniczność. Jej jedyny majątek i jednocześnie problem, to dom, który odziedziczyła po rodzicach. Flynn natomiast jest pewnym siebie, odważnym mężczyzną, który wiedzie życie z dnia na dzień, a jedyną trwałą w nim rzeczą jest jego samochód. Ich drogi krzyżują się przez przypadek i w dość niezwykły sposób. Książka nie powala. Jest spokojna, nie zaskakuje. "Happy end" nie następuje od razu, chwilę musimy na niego poczekać. Może książka nie wciągnęła mnie przez, to, że wcześniej obejrzałam film, który odzwierciedla wszystko co jest zawarte w książce. Na przykładzie Sary można zobaczyć ile barier, ograniczeń potrafi pokonać człowiek jeśli pozwoli sobie na odrobinę szaleństwa, zapomni o tym "co pomyślą inni".
Przyjemnie się ją czytało i nie wymagała wiele czasu.

Szalony pościg, upór, nagłe zwroty akcji i rodzące się uczucie. "Przebudzenie" to doskonała książka na poprawienie sobie nastroju w deszczowe popołudnie.

• XXX... ROMANS
  • Seria: Harlequin Super Romance