Nieznajomy

Megan Hart Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
Stranger
literatura obyczajowa, romans
Anna Czechowska
czerwona seria
nieznajomy seks biznes sekret miłość pieniądze obsesja namiętność

Niesamowicie...nudna. Główna bohaterka, choćby nie wiem jak się starała, nie potrafi wzbudzić sympatii. Apodyktyczna, a zarazem dająca sobie wejść na głowę tatusiowi. Sama nie wie czego chce. Książka pełna sprzeczności. Taka jest dumna z siebie, że firma lepiej prosperuje od kiedy ojciec jej ją przekazał, a zaraz jest mowa o tym, jak u niej ciężko z finansami i że do końca...

Książka niezła jak na tą tematykę. Nie przesadzona w żaden dziwny sposób. Przyjemnie się czytało, ciekawe opisy i nawet wciągającą fabuła ;)

Erotyk? Raczej nie. Zbyt wulgarna. Bardziej podobało mi się pokazanie miejsca w którym pracuje Grace, podejścia ludzi do tego tematu i rzeczywistości z jaką się spotykają i jak przez to przechodzą. Na co dzień człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy.

Nie pamiętam kiedy ani dlaczego dodałam tę książkę na półkę "do przeczytania", ale chyba musiałam mieć jakieś zaćmienie, bo to nie było to, czego się po niej spodziewałam. Fabuła interesująca, ale erotyk z tej książki bardzo słaby. Język też pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie lepiej przyswaja mi się ładnie napisane książki niż te wulgarne.

Książka jako erotyk jest niestety słaba. Sceny mało rozbudzające zmysły. Ma ona delikatny pieprzyk + dosyć ostry język jeżeli chodzi o nazewnictwo części ciała :)
Natomiast dużym plusem jest tu sama fabuła. Szkoda że autorka trochę nie rozkręciła tematu rodzinnych problemów, nie cofnęła się do przeszłości, by trochę więcej nam przedstawić życie bohaterów.
Miejsce pracy...

Ciekawa książka, może nie taka aż bardzo, jak inne, które czytałam w tej tematyce, ale da się ją przeczytać. Jak ktoś lubi tę autorkę, to ta książka powinna się podobać ;)

Bardzo fajna książka.
Pełna zawirowań emocjonalnych. :D
Polecam. :D

Tej autorce chyba już podziękuję...
Zwykle po przeczytaniu książki od razu szukam innych tego samego autora, ale w tym przypadku raczej sobie odpuszczę. Nie było w tej książce nic, co by mnie do tego przekonało.
Pomysł na fabułę był fajny, wykonanie już niekoniecznie.
Niby czytało się przyjemnie, ale były momenty gdy postawa głównej bohaterki za bardo przytłaczała jak na...

" Oceniając książki, kierowałam się prostym prostym kryterium: do setnej strony oczekuję śmierci, ostrego seksu albo zdrady. Jeśli nic takiego się nie zdarzy, odkładam ją i nie tracę więcej czasu,"

"Moje serce opadło, a żołądek podskoczył. Spotkały się gdzieś pośrodku, z głośnym p l a s k."

"Żeby naprawdę docenić radość, trzeba najpierw doświadczyć...

Nie mogłam dotrzeć do końca ale jakoś ją przemęczyłam. Książka nie powala

Dyskusje

• 2014