Gdybym była Tobą

Cykl: Inside Out (tom 1)
Wydawnictwo: Pascal
If I Were You
9788376422022
pamiętnik, sekrety, seks, erotyka, romans
joly_fh

Sara, nauczycielka języka angielskiego, w opuszczonym magazynie odnajduje pamiętnik nieznajomej kobiety. Nie może oprzeć się intrygującej lekturze i z zapartym tchem śledzi historię romansu tajemniczej Rebeki z anonimowym kochankiem – związku przepełnionego rozkoszą i osnutego mrocznymi tajemnicami. Owładnięta obsesją Sara postanawia odkryć dalszy ciąg historii. Zanurza się w świat Rebeki –...

Owładnięta obsesją Sara postanawia odkryć dalszy ciąg historii. Zanurza się w świat Rebeki – galerię sztuki, w której gra toczy się o wysoką stawkę. Poddaje się także magnetycznemu wpływowi dwóch mężczyzn.
Który z nich uwiódł Rebekę swym władczym dotykiem i urzeczywistnił jej fantazje? Idąc śladami tajemniczej kobiety, a tym samym rozpoczynając śmiałą erotyczną eskapadę,nauczycielka chce spełnić własne ukryte pragnienia.

Czy w końcu uda się jej dowiedzieć, co stało się z Rebeką?

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl

Joanna | 2019-06-04

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ludzie nie zawsze są tacy, jak się wydają. Nigdy nie pozna się prawdy o człowieku, dopóki nie odkryje się jego taj

red_riddle | 2019-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2019

Nie sądziłam, że tak mnie ta książka wciągnie. na początku faktycznie się dłużyła i nieco się nudziłam, ale cała historia zaczęła mnie wciągać. Aż trudno uwierzyć, że de facto większość historii dzieje się tylko w tydzień. Autorka ma umiejętny dar opisywania sytuacji bez niepotrzebnego rozwodzenia się. Owszem niektóre przemyślenia przebiegałam wzrokiem, ale jednak w większość czytałam wszystko dokładnie.

Poznajmy Sarę, która otrzymuje w posiadanie pamiętniki niejakiej Rebecki. Rebeca opisuje w nim zbliżenia z mężczyzną, który ją zniewala, traktuje jak uległą (czyli witamy wątek BDSM). Sara postanawia odnaleźć Rebecę aby oddać jej pamiętniki i tak trafia do galerii sztuki, której właścicielem jest Mark. W galerii poznaje również Chrisa, który jest malarzem. I.... więcej z fabuły nie powiem....

Z moich odczuć to niestety ale mam niedosyt. Niby zapowiada się pikantnie ale tak prawdę nie jest. Owszem jest kilka opisów scen, ale w mojej ocenie w wersji soft i trochę jak w komediach...

suuicide | 2018-07-30
Przeczytana: 28 lipca 2018

Książka ma potencjał, sam pomysł jest ciekawy, jednak mnoga ilość powtórzeń doprowadzała mnie do szewskiej pasji. Chris, Chris, Chris, w każdym zdaniu Chris. Czy naprawdę nie można było się bardziej postarać i użyć zamiast imienia innego słowa?

Justyna | 2018-07-28
Przeczytana: 20 lipca 2018

Zaintrygowała mnie okładka, więc pomyślałam, że nie zaszkodzi wypożyczyć i przeczytać. Na początku mnie nudziła, ale później pochłonęła bez reszty. Postać Chrisa Merita, człowiek poraniony i uważany za psychicznego, skrywający mroczny sekret. Zaginięcie aurotki pamiętników oraz Elli, sąsiadki Sary skłoniło mnie do przeczytania całej serii. Poza tym książki kończą się w taki sposób, że trzeba sięgnąć po następną.

Natalia | 2018-05-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 29 maja 2018

Pomimo, że ciężko było mi się zabrać za tę książkę bo odpychała mnie jej okładka i jakoś kojarzyła mi się z historiami o wampirach, a jest o czymś innym. Okazała się ona być bardzo intrygująca i wciągająca przez jej mroczną stronę i ilość tajemnic, które tworzą napięcie. Jest też wyczuwalne ona pomiędzy głównymi bohaterami, Sarą i Chrisem. Jest jeszcze sprawa Rebeki, która wciąż jest niewyjaśniona i pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi.
Ja już zaczęłam czytać drugi tom. Polecam.

kumiko989 | 2017-07-15
Przeczytana: 10 czerwca 2017

Pierwsza część historii Sary nie zaczynała się obiecująco.Przestraszona nauczycielka,poznaje świat nieznajomej Rebeki dzięki jej pamiętnikom.Ma zamiar rozwiązać zagadkę jej zniknięcia,a przy okazję coraz bardziej zostaje pochłonięta przez jej świat...

Luiza Góralczyk | 2016-12-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 12 grudnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Pełna erotyzmu książka potrafi wciągnąć na całego. Kiedy czytałam miałam zaparty dech w piersi. Pragnienie, aby dowiedzieć się co będzie dalej było nie do opisania. Naprawdę polecam tą książkę, dla wszystkich fanów erotyków, a także romansów. Chyba nie skłamię jeśli polecę ją każdej kobiecie, która chciałaby przeżyć podobną historię jak bohaterka książki.

Dominika | 2016-10-29

Wciąga i intryguje:)

gabigab | 2016-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2016

Czytając ta książkę byłam pewna, że wiem, że to Chris! Potem, że to Mark! Potem, że Ella jest dokładnie w tej samej sytuacji!

Kompletnie nie podoba mi się, że to wszystko dzieje się w przeciągu paru dni, ani to jak Chris traktuje Sare, czuje się jakbym czytała 50 twarzy Greya i to nie wróży nic dobrego.

Jednak nie mogłam się oderwać i od razu sięgnęłam po drugą część. Ta książka mnie przeraża, w dobrym znaczeniu tego słowa.

Gdzie jest Rebecka, to mi nie daje spokoju, ale... Chris nie potrafię go polubić, jest zbyt, władczy i przerażający.

A Sara? Nawina, uległa, utożsamiająca się z Rebcka, nie wiem czy ona chce przeżyć to, co Rebecka, czy chce być Rebecka czy może po prostu tak nie zna siebie, ze zrobi wszystko, zeby cos puczuc.

Angel92 | 2016-02-14
Na półkach: Przeczytane, 2016

Bardzo spodobała mi się ta książka :) trzyma w napięciu do samego końca. Nie wiadomo kto jest tym tajemniczym mężczyzną z pamiętników. Już sama nie wiem któremu z tych dwóch mężczyzn ufać, i oczywiście to zakończenie....zaciekawiło mnie i zabieram się za drugą część. Polecam!! :)