Klątwa Kennedych

Wydawnictwo: Bertelsmann Media
historyczna

Niezwykłe dzieje jednej z najsławniejszych rodzin świata, nad którą ciąży tragiczne fatum. Czy rzeczywiście klątwa ciąży nad słynną rodziną od chwili, gdy sto pięćdziesiąt lat temu opuściła Irlandię, by przenieść się do Ameryki? Zabójstwo prezydenta Kennedy&ego to tylko najsłynniejszy dramat z ciągu morderstw, tragicznych wypadków i przedwczesnych śmierci naturalnych, nękających do dziś członków rodu.

Joanna | 2014-01-20

Przed referatem nt zabójstwa Kennedy'ego dokładnie zapoznałam się z treścią tej książki, co sprawiło, że bylam przygotowana bardzo dobrze. Mnóstwo ciekawostek i rzetelne informacje o jego życiu są bardzo interesujące, dlatego każdemu, kto chciałby zapoznać się z biografią JFK, polecam tę książkę.

Kasia | 2012-11-30
Przeczytana: 01 stycznia 2013