Torn from You

Cykl: Tear Asunder (tom 1)
Wydawnictwo: Cindy Paterson
angielski
bossska

Love is like an avalanche. It hits hard, fast and without mercy. At least it did for me when Sculpt, the lead singer of the rock band Tear Asunder knocked me off my feet. Literally, because he’s also a fighter, illegally of course, and he taught me how to fight. He also taught me how to love and I fell hard for him. I mean the guy could do sweet, when he wasn't doing bossy, and I like sweet....

Love is like an avalanche. It hits hard, fast and without mercy.

Then it all shattered.

Kidnapped.
Starved.
Beaten.
I was alone and fighting to survive.
When I heard Sculpt's voice, I thought he was there to save me.

I was wrong.

(It is highly recommended to read "With You" the novella first).

*Warning: This book contains some disturbing situations, strong language and sexual content. Over 18 years.

This is a love story with some dark elements. Dark contemporary romance. No cliffhanger and next in the Tear Asunder series is Ream's story (the band's lead guitarist).

źródło opisu: www.goodreads.com/book/show/18068029-torn-from-you

źródło okładki: www.goodreads.com/book/show/18068029-torn-from-you

magpie101 | 2017-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Nie przekonala mnie historia Emily i Logana niestety.
Calosc dla mnie malo realna, Logan jako "Mistrz" Emily malo wiarygodny, miala sie go bac ale tak naprawde on nie byl stworzony do tej roli. Jego ojciec porwal Emily, Logan zostal jej panem i chcial pokazac, ze mu na niej nie zalezy ale gdyby mu nie zalezalo to ojciec by jej nie uprowadzil aby miec na niego haka, wiec ten watek byl dla mnie naciagniety. Po jej uwolnieniu po co wracal do piekla Raula? Potem nagle po dwoch latach sie pojawil u Emily, ona go nie chciala choc z gory bylo widaomo, ze go do siebie dopusci, bo ciagle o nim myslala. Calosc malo wiarygodna, dramat z Raven i Alfonso wymyslony na sile, nie polecam.

mania_kch | 2016-09-28
Na półkach: Przeczytane, 2016

Brutalna, szokująca pełna zaskakujących momentów zwłaszcza jej pierwsza połowa. Potem robi się nieco spokojniej, jest chwila na oddech i zebranie myśli po czym znowu następuje atak. Historię Logana i Emily czytało się naprawdę z zapartym tchem smaczku dodawali również przyjaciele obojga. Polecam :)

blondwiol | 2014-01-12
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2014
Przeczytana: styczeń 2014

"Torn from You" to kontynuacja "With You". Ta książka zdecydowanie ścięła mnie z nóg, szczęka opadła mi do samej ziemi, oj, tego się nie spodziewałam. Kilka pierwszych rozdziałów wywołało u mnie takie emocje, złość, niedowierzanie, nienawiść do Sculpt'a (Logana), jak on mógł zrobić coś takiego słodkiej Emily?! Nie mogłam uwierzyć, a moje serce pękło...
Czytając, utożsamiałam się z Emily, czułam jej strach, ból, niepewność..., natomiast Sculpt (Logan) wzbudzał we mnie sprzeczne uczucia, raz go uwielbiałam, a raz nienawidziłam, nie mogłam go zrozumieć, do czasu...
Książka trzyma w napięciu, "With You" to mały pikuś w porównaniu z tym co mamy w tej części. A dzieje się dużo, jest intensywnie, są porwania, handel kobietami, brutalność, bezradność, uległość, gorący sex, miłość.
To nie jest słodka historyjka o miłości, to jest walka o przetrwanie w brutalnym świecie mężczyzn, dramat, który dotyka wiele kobiet.
Książka warta uwagi, jeśli ktoś lubi mocne pozycje, bo ta na pewno nie...

| 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Co za książka.. Totalny emocjonalny rollecoaster i to już od pierwszych stron.. Coś niesamowitego.. Nie mogłam się od niej oderwać.. A emocje jakie we mnie wywoływała? Była wściekłość, był smutek, współczucie i niedowierzanie.. A wszystko to w jednej książce..
Torn from You to zdecydowanie pozycja w moim guście.. Dark Erotica, bo tak bym ją sklasyfikowała, to może nie lektura dla każdego, jako że poruszane tematy dla wielu osób mogą być zbyt trudne, ale tym, którym podobało się chociażby genialne The Dark Duet, Torn from You również powinno przypaść do gustu.. Mi podobała się ogromnie, dlatego polecam :)

Gabi | 2017-05-18
Przeczytana: 18 maja 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Naprawdę wspaniałe tłumaczenie. Książka wciąga niesamowicie. Jest tutaj poruszony bardzo trudny temat, handel ludźmi. Porywanie kobiet, lub mężczyzn i tresowanie ich na seksualnych niewolników, coś okropnego. Jak ludzie mogą to robić ,być takimi bezdusznymi istotami. Głównymi bohaterami są Logan i Eme, oboje zakochują się w sobie , ale niestety sielanka nie trwa długo ,bo Eme zostaje porwana przez handlarzy niewolników, a Logan przez to, by ocalić ją zmuszony zostaje, żeby walczyć w ringu dla tych zwyrodnialców, robi wszystko , aby Eme nie została sprzedana ,chroni ją ,ale przez to musi udawać, że mu na niej nie zależy. Przez to co się stało,oboje są wrakami ludzi, oboje muszą się naprawić. Książka jest istnym rollercoasterem, boże ile oni musieli wycierpieć, by znowu być razem. Jest tu pokazane , jak cierpliwość ,a przede wszystkim miłość , ale ta prawdziwa może uleczyć i naprawić to co zostało zniszczone Polecam!!!

ppaula195 | 2018-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Historia Emily i Logana potrafiła zamieszać czytelnikowi w głowie. Logan planujący trasę koncertową z kumplami postanawia zabrać ze sobą w podróż Emily- dziewczynę w której się zakochał. Na koncercie dziewczyna zostaje porwana i przetrzymywana w piwnicy. Okazuje się ze teraz będzie miała swojego mistrza-Logana. Poznaje świat gdzie porwane dziewczyny są niewolnicami i spełniają zachcianki swoich panów. Jest w szoku zmianą swojego kochanego. Staje zimny, surowy i nie okazuje żadnych uczuć dziewczynie. Gdy Emily nie zachowuje się ulegle zostaje sprzedana , jednak Logan pomaga jej uciec , gdyż nie może znieść myśli ze dziewczyna nie będzie już jego. Po dwóch latach terapii i spokoju Emily zastaje przed drzwiami Logana, który próbuje odzyskać dziewczynę tłumacząc jej całe jego zachowanie. Książka przypadła mi do gustu. Świetnie się ją czytało :) polecam

Smakosz_książek | 2018-04-17
Przeczytana: 16 kwietnia 2018

"Torn from you" to książka, która z opisu wydaje się bardzo ciekawa. Czytelnik ma wrażenie, że natrafił na coś nowego. Ostatecznie okazuje się jednak, że autorka z poważnego tematu zrobiła smutną imitację "50 twarzy Greya"

Nie polecam.

k_a_s_i_a | 2017-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2017

Choć z początku myślałam że to nie mój styl książki. Jednak postanowiłam przeczytać i nie zawiodłam się. Logan okazał się inny niż z początku zakładałam. Przez niego Em została porwana i torturowana. Jednak z czasem dostrzegłam jakiś przebłysk człowieczeństwa u Logana. Wtedy zaczęłam wierzyć, że nie jest on taki zły...
Niestety para, żeby być razem musi wiele przeżyć i zdecydowanie Em musi na nowo zaufać Loganowi.
Książka wciągająca i poruszająca. Nie jest to na pewno lekka lektura.

jola2243 | 2015-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

OMG, co za książka, tyle emocji, zdarzeń i w pewnym momencie nie wiadomo co jest kłamstwem, a co prawdą. Mamy tu historie Emily i Logana. Jest dużo bólu, żalu, gniewu i bezsilności. Emocje sięgają zenitu, nie da się przewidzieć tego, co wydarzy się na kolejnej stronie, nie da się odłożyć tej książki!!! Świetna!

Ania | 2016-12-04

Mocna książka. I dobra. Czasami za dużo przemocy przeszkadza mi w odbiorze książki, ale tutaj wszystko było dobrze napisane i nakreślone. Postacie Emily i Logana są naprawdę świetnie wykreowane. Być może trudno było ich od razu polubić, ale ich historie na pewno nie były nijakie. Całe to porwanie i więzienie było dla mnie surrealistyczne, chociaż wiem, że na świecie można spotkać się z takimi przypadkami. Szczerze? Na miejscu Emily chyba bym odpuściła. To bardzo dużo jak dla jednej osoby. A kiedy poznaliśmy przeszłośc Logana - wow. Postawić się w ten sposób jak to zrobił on jest warte podziwu i szacunku. Bardzo podobaliy mi się bohaterowie drugoplanowi - Kat i Ream (już nie mogę się doczekać ich historii), Matt, Georgie, Beck.....cieszę się, że pomimo koszmaru Emily dała drugą szansę Loganowi. Jakby nie było starał się ją chronić. Trudno czyta się takie historie, za to mocno wpadają nam w pamięć.