Safe With Me

Okładka książki Safe With Me Kristen Proby
Okładka książki Safe With Me
Kristen Proby Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Ze mną (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Ze mną (tom 5)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-11-21
2013-11-21

Bardzo lubię tą serię, szkoda tylko że polskie wydawnictwa opuszczają niektóre części serii. Tak też było z tą książką. A szkoda.

Czekam na polskie wydanie .... choć pewnie się nie doczekam. Trochę nie rozumiem decyzji wydawnictwa że akurat tą część pominęła. Na pewno to część w której mamy trochę wątku sensacyjnego i co najważniejsze poznajemy Dominika !!!! gdy czytałam po kolei wydane w Polsce części czułam straszny niedosyt i brakowało mi tego tomu by cała historia się ze sobą wiązała.

Lubię rodzinę Montgomery. tym razem mamy do czynienia z Caleb i Brynna oraz dwiema uroczymi dziewczynkami. Poznajemy też dalsze losy bohaterów z poprzednich części

Jedna z najlepszych części;)
Bryn- matka dwóch słodkich dziewczynek, które są całym ej światem. Ma twardy charakter i duże poczucie humoru;)
Caleb- były wojskowy, całkowicie zauroczony dziewczynami;)
Szybko i przyjemnie się czytało;) nawet nie wiem kiedy ten czas minął;D
Zdecydowanie POLECAM!

Jedna z najlepszych części;)
Caleb- były wojskowy, całkowicie zauroczony dziewczynami;)
Szybko i przyjemnie się czytało;) nawet nie wiem kiedy ten czas minął;D
Zdecydowanie POLECAM!

Jest to zdecydowanie najwspanialsza para z serii. Brynna jest uosobieniem kobiety, którą każda z nas by chciała być. Ponadto jej miłość do Josie i Maddie,a także do przerażonego swoim uczuciem Caleba jest niezaprzeczalnie najprawdziwszym uczuciem jakie może łączyć ze sobą ludzi. Caleb - odważny jest tylko powierzchownie, pod maską twardziela i byłego żołnierza kryje się wrażliwy, zrozpaczony mężczyzna; podobnie Brynna, która pomimo twardej skorupy, obawia się najgorszego.
Dodatkowo duet bliźniaczek dodaje humoru całej książce.

Historie kolejnego brata Caleba milo sie czytalo, dopelnieniem byli bohaterowie z poprzednich czesci, ktorych autorka w duzej ilosci umiescila w tej ksiazce.

Uwielbiam rodzinę Montgomery! Tym razem nadszedł czas na historię kolejnego z braci - Celeb'a i Bryanny. Ta dwójka pojawia się już we wcześniejszych częściach i było wiadomo, że los postanowi tę dwójkę ze sobą połączyć. Ani przez chwilę nie spodziewałam się, że ta dziewczyna skrywa taką tajemnicę. Czytać o nich to było coś wspaniałego! Już nie mogę doczekać się historii Matt'a.
Gorąco polecam!

Zdecydowane TAK. Kolejna historia z paczki osób, które mieliśmy okazję poznać. Tym razem to losy Brynny i Caleb'a. Autorka potrafi zaskoczyć, każdy następny związek to zupełnie inna opowieść. Caleb to były komandos, wysportowany, silny i urzekająco przystojny. Bryn to samotna matka bliźniaczek, ale też piękna i niezwykle odważna kobieta. Los sprawia, że muszą razem zamieszkać, a że czuli mięte do siebie już od jakiegoś czasu, wiec to jest tylko kwestia czasu kiedy trafiają do łóżka. Wszyscy będą kibicować tej parze bo widać gołym okiem, że są dla siebie stworzeni. Jednak koszmary senne, które prześladują Caleba sprawią, że przestraszy się swoich uczuć do Bryn i odejdzie. Zrobi to w najgorszym możliwym momencie. Dziewczyna wraz z córkami jest w niebezpieczeństwie i gdy tylko zostają same zdarza się wypadek. Jak zakończy się ta historia przeczytajcie. Ja polecam.

• Romanse
  • Romans